Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Новий навчальний рік – новий етап в житті щодо здобуття знань

Шкільний майданчик Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Першого вересня розітнув щасливий дитячий сміх, різнокольорові повітряні кульки та веселі мелодії святкових пісень. А шкільна форма щойно введена випускниками нагадала про початок нового навчального року.

Лінійку відкрили директор школи Віра Василівна Воробйова, яка привітала всіх учнів, учителів та батьків з Днем знань. Теплими оплесками зус-тріли присутні на лінійці голову Кам’янсько-Дніпровської районної ради Вадима Геннадійовича Крамаренка. Щиро привітавши вчителів та учнів з початком навчального року, він оголосив проект реконструкції опалення Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 і зауважив:
– Районна влада спрямовує свою діяльність на виконання завдань, визначених Президентом України В.Ф. Януковичем щодо реформування освітньої галузі, на забезпечення економічних і соціа-льних гарантій для професійної самореа-лізації педагогічних працівників, розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти, рівного доступу до якіс-ної освіти кожній дитині.
У своїй промові В.Г. Крамаренко вказав, що для дітей, які переступили поріг школи вперше – це новий етап в житті щодо здобуття знань, умінь та навичок, необхідних для досягнення кожної дитячої мрії в майбутньому. А наполеглива праця вчителів допоможе закласти перші враження, вміння в новому житті.
Особливо радісним цей день видався для 15 першокласників. Адже з теплими вітаннями, настановами вчителів, батьків вони отримали солодощі, цінні подарунки, квіти.
Мелодія Першого дзвоника дала старт у новий 2013-2014 навчальний рік.
Віра ВОРОБЙОВА

Турбота про дітей та їх майбутнє - одне з пріоритетних завдань державної політики
На цьому наголосив голова районної державної адміністрації Сергій Панкеєв під час святкових заходів з нагоди Дня знань в навчально-виховному комплексі «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІст.» міста Кам’янка-Дніпровська.
- Проголошення 2013 року Президентом України Віктором Януковичем Роком дитячої творчості та Нових со-ціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» – яскраве тому підтвердження», - зауважив керівник району.
Він підкреслив, що районна держ-адміністрація здійснює послідовні кроки для подальшого розвитку освіти регіону. За три останні роки відкриті дошкільні навчальні заклади як в місті, так і в районі, це сприяло охопленню дошкільною освітою понад 74 % дітей віком до 6 років. Керівництво району, педагогічні колективи шкіл докладають всіх зусиль, щоб система освіти стабільно розвивалася, щоб наші діти щороку приходили у відремонтовані школи, світлі та просторі класи.
Важливого значення для виконання завдань, проголошених у Нових соціа-льних ініціативах Глави держави, набуває реалізація цільової соціальної програми розвитку позашкільної осві-ти та підтримки обдарованої молоді.
Сергій Панкеєв підкреслив, що перспективним напрямком розвитку освіт-ньої системи є ефективна діяльність шкіл. Особливої актуальності у зв’язку з цим набуває виконання освітніх програм.
У цей чудовий святковий ранок, з теплими словами промови до всіх учнів і вчителів школи звернувся директор Ігор Петрович Школьний. Він привітав усіх зі святом, подякував вчителям за досягнення в минулому році, батькам за всебічну допомогу школі.
На честь Дня знань від районної організації Партії регіонів, від районної державної адміністрації та районної ради Сергій Володимирович вітав усіх з цим днем та передав в подарунок шкільні меблі та шкільний автобус.
На урочистостях був зачитаний наказ по школі про прийом і переведення учнів школи, а також вручені почесні грамоти. Як і подобає на такому святі першокласники та старшокласники читали вірші, а учень з 1-А класу Женя Макаренко заспівав пісеньку. Після невеликого концерту старшо-класники подарували подарунки першокласникам.
Пролунав перший дзвоник і старшокласники повели первачків до школи. Діти заходили в школу під веселкою – символом радості і щастя, а під ноги їм поклали підкову на удачу.
Тетяна ІВАНСЬКА.

Пусть праздник традиционный,
но все равно волнительный

В этом году праздник Первого звонка традиционно состоялся 1 сентября. Необычным было только то, что этот день выпал на воскресенье, выходной день.
Плановые занятия в школах Украины начались с понедельника.
Как бы то ни было, но 1 сентября к 9.30 в Каменско-Днепровскую общеобразовательную школу № 3 начали собираться нарядно одетые в новенькие формы школьники.
Празднично украшенная разноцветьем воздушных шаров и цветами родная школа радушно встретила своих юных питомцев.
Подросшие, загоревшие, повзрослевшие и с целой кучей новостей ребята встречались со своими одноклассниками и учителями, постепенно подтягиваясь в строй классов, образующих школьную линейку. Возле своих подопечных ворковали классные руководители, тоже нарядные и отдохнувшие, соскучившиеся по своим ученикам.
Самыми красивыми, нарядными и особенными на этом празднике были первоклассники и 11-классники – больше всего внимания было уделено, конечно же, им.
Первоклашки – в новеньких формах, немного растерянные, с огромными букетами цветов были в центре события. Родители любовались своими детишками, которые еще вчера были просто малышами, а сегодня стали настоящими школьниками, и фотографировали первые, самые памятные и волнующие моменты их школьной жизни.
Даже погода, которая с раннего утра не сулила ничего хорошего, к началу праздника вывела из-за туч яркое и ласковое солнышко.
Торжественное мероприятие, посвященное Дню знаний открыла директор школы Валентина Валентиновна Школьная. Она поздравила учеников, родителей и учителей с началом нового учебного года. Пожелала успехов в учебе, новых достижений в творчестве и спорте, первоклассникам – стать настоящими учениками, для которых этот первый весенний день станет началом интересной и насыщенной школьной жизни, приобщения к школьным традициям и правилам, и чтобы их успехами могли гордиться и школа, и родители. А одиннадцатиклассникам – хорошо закончить выпускной класс, стать серьезней и ответственней, и определиться с дорогой, по которой они будут идти во взрослую жизнь. Поблагодарила родительские комитеты за участие в подготовке школы к новому учебному году.
В этот праздничный день в школу приехал Игорь Коржевский, помощник народного депутата Украины Владимира Бандурова. Он привез подарки для школы – 30 мягких современных стульев и спортивный инвентарь. А на словах передал от Владимира Бандурова поздравление с началом нового учебного года и пожелания – хорошо учиться, и быть достойными гражданами нашей страны.
Игорь Коржевский вручил похвальные грамоты лучшим ученикам школы, а также листы благодарности родителям учеников за хорошее воспитание детей и за активное участие в общественной жизни школы.
Первоклассники показали свое первое школьное выступление – они громко и выразительно, волнуясь и забывая слова, читали стихи о школе, о первой учительнице, и о том, что они постараются хорошо учиться.
Старшие ученики станцевали современный танец, и показали представление, в котором даже сказочный герой Незнайка, стал прилежным и покладистым, и принес школьникам золотой ключик к знаниям.
В конце праздничного мероприятия, традиционно, лучший ученик выпускного класса Павел Андросов, держа за руку первоклассницу, прозвонил для всех первый школьный звонок в этом учебном году.
По окончании торжественной линейки школьники вместе с учителями разошлись по своим кабинетам, чтобы обсудить разные организационные вопросы, а первоклассники начали знакомиться со школой и своими классами.
Галина МИТЕНКОВА

Далі крокувати країною знань
Вересневого сонячного ранку у Великознам’янській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 зустрічали учнів вчителі та гості. В цей чудовий день дружня шкільна родина приймала в свої обійми першокласників, яких гучними оплесками вітали.
Схвильовані та радісні вони прой-шли за руку з майбутніми випускниками школи – одинадцятикласниками. «Двері в країну знань для них відкриє перша вчителька Тетяна Анатоліївна Попадинець, талановита, творча чарівниця дитячого настрою», - саме ці слова про вчительку сказала ведуча свята. Саме перші вчителі навчають бачити світ в чудових, надзвичайних кольорах людських почуттів. Вітала і учнів, і вчителів, а також батьків директор школи Алла Анатоліївна Дєвочкіна. Під шалені оплески вона вручала грамоти за активну участь в житті школи, за відмінні знання, за яскраве відстоювання честі школи на різних олімпіадах і змаганнях.
З вітальними словами від депутатського корпусу району та від імені голови районної ради, голови районної державної адміністрації звернулася до присутніх заступник голови районної ради Маріанна Вакула.
На свято вона приїхала не з пустими руками – від районної організації Партії регіонів, від керівництва району привезла нові стільці. В своєму виступі вона наголосила:
- Влада докладає усіх зусиль, для того, щоб наші діти прийшли в нові відремонтовані школи, світлі та просторі класи, щоб система освіти району стабільно розвивалася. Відповідно до Соціальних ініціатив «Діти майбутнє України» Президент України Віктор Янукович ставить чіткі завдання щодо створення комфортних умов для навчання та виховання учнів. І ми з максимальною відповідальністю ставимося до виконання цих завдань. Я вірю, що у таких школах, на шляху до знань кожний з вас зуміє розкрити свої здібності, таланти, втілити мрії у життя. Ваші серця завжди будуть сповнені щирою любов’ю до рідної землі, а набуті знання й вміння ви вміло застосуєте на благо української держави. В усі часи освічена людина користувалась повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення, це глибини нашої історичної пам’яті. Треба вчитися, щоб знати, діяти, жити, любити свою Батьківщину, пишатися нею.
Присутній на святі Першого дзвоника був і голова сільської ради села Велика Знам’янка Анатолій Кіндратійович Кондратенко. Він був тут не тільки почесним гостем але і як батько. Від імені сільської ради, депутатського корпусу села він завірив, що всі школи села користуються значною увагою сільської ради. Всі потреби, всі проблеми знає сільська рада і він особисто, тож в житті школи, яке нерозривне з селом – він завжди приймає активну участь. Він подарував школі футбольні м’ячі, на які хлопці дивилися з захопленням.
Привітання першокласників лунали зворушливо та урочисто. Адже саме їм переймати естафету у випускників школи. Учні 11 класу дякували вчителям за знання, які набуто під час навчання у школі. Свою святкову програму демонстрували учні п’ятого класу. Звучала пісня «Знову в школу» в виконанні учениць 10 класу. До речі 11-класники традиційно подарували малечі подарунки. І ось настала довгоочікувана мить – Перший дзвоник, право надати який доручили Миколі Сооло та Юлії Бабковій. І знову на уроки – добрий день, школо!
Віра АНДРУСЕНКО

Урочистості з нагоди Дня знань
Заступник голови районної державної адміністрації Ірина Зикова, разом з секретарем Великознам’янської сільської ради відвідали свято Першого дзвоника в Великознам’янській ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Вони вітали учнів та вчителів з початком нового навчального року та вручили подарунки від районної організації Партії регіонів - яскраві, професійні футбольні м’ячі. Під час вітання Ірина Федорівна наголосила, що в рамках реалізації Со-ціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича для забезпечення всебічного розвитку кожної дитини вже у 2013 році буде забезпечено розвиток державної освіти, створені нові центри творчості, гуртки, секції, реалізується програма «Інтелектуальне майбутнє України», яка спрямована на підтримку обдарованої молоді.
- Кожна дитина в Україні має отримати гарантовану можливість для розкриття і реалізації своїх талантів, - підкреслила заступник голови районної державної адміністрації.
В свою чергу, Ксенія Григорівна Альошина висловила щирі слова подяки педагогічному колективу школи за самовіддану працю, мудрість та щедрі знання, які вони віддають своїм вихованцям, побажала міцного здоров'я і терпіння батькам, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань учням.
Директор школи Вадим Михайлович Баранов вітав своїх колег зі святом, також щирі, урочисті слова сказав учням та їх батькам. Школа оваціями зустрічала першокласників. Разом з усіма раділи та в одночас сумували 11-ккласники – це їх останній рік у рідній школі.
Вл.інф.
Перший дзвоник – щаслива сльоза
1 вересня - ця дата для кожної людини дуже важлива. Скільки би нам не було років, ми завжди пам’ятаємо ту миттєвість, коли вперше стали учнями і вперше почули свій перший дзвоник.
Як швидко промайнуло літо! Не встигли ми оговтатися, як вже знову повернулися за шкільні парти… Цього року свято Першого дзвоника у більшості українських шкіл відбулося у неділю. Не виключенням стала й наша гімназія.
На годиннику восьма ранку. Учні, їх батьки та почесні гості вже зібралися на шкільному подвір’ї в очікуванні початка свята. Ведучі почали урочисту промову. Цього року “керівниками” свята в гімназії були Дарина Крупеніна (9 клас) і Лариса Чабаненко (10 клас). Привітавши учнів з початком нового навчального року, слово надали директору гімназії – Марині Робертівні Щедріній. Вона в свою чергу побажала всім, і вчителям, і школярам, творчої наснаги та терпіння, розповіла про плани на майбутнє і підвела підсумки минулого навчального року. Далі з вітальним словом до учнів, вчителів і батьків звернулася заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи Людмила Василівна Олененко. Вона вручила гімназистам грамоти, які на протязі всього літа продовжували надходити на адресу “Скіфії”, і звичайно ж привітала усіх з довгоочікуваним святом. Потім гімназистів привітали заступник директора департаменту соціального захисту обласної державної адміністрації Галина Андріївна Гончаренко, головний економіст ТОВ СП “Нібулон” Олена Володимирівна Оберемок та депутат обласної ради Володимир Григорович Тарасов. Виступаючі гості не тільки привітали гімназистів зі святом, а й подарували подарунки, як і годиться на святі. Від департаменту соціального захисту і ТОВ СП «Нібулон» учні одержали спортивний інвентар: мати, м’ячі, набори для ігор у бадмінтон та настільний теніс, гімнастичні обручі та скакалки. Володимир Григорович перерахував на рахунок благодійної організації «Благодійний фонд «Освіта» Кам’янсько-Дніпровської гімназії «Скіфія» 1000 гривень та запевнив, що в цьому році буде проведений капітальний ремонт стін в гімназії. Велика подяка нашим шановним гостям за це. Також від імені усіх батьків з вітальними словами звернулася Надія Вікторівна Малахова.
Вислухавши привітання та побажання гостей, слово було надано першокласникам, які запевнили усіх присутніх, що вони будуть добрими учнями. Після них прийшов час для вітання майбутнім випускникам. Учні одинадцятих класів читали вірші та виконали пісні, присвячені своїм класним керівникам – Ользі Тимофіївні Лиманкіній та Людмилі Максимівні Коляді.
Цей навчальний рік стане останнім для 28 одинадцятикласників гімназії. На зміну нашим випускникам прийшли першокласники, і їх кількість приємно радує. У житті «Скіфії» почався новий навчальний рік. Що ж – у добру путь!
Наталія ЮРКІНА, учениця 10-Б класу

Кам’янсько-Дніпровської районної гімназії «Скіфія».
Свято мудрості,
доброти й людяності
Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом. Ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого села розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість переплелися разом. Це наш край, наша держава зустріли День Знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
Свято Першого дзвоника в Благовіщенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочалося веселими піснями та перекличкою всіх учнів школи. Нових школяриків, з великим хвилюванням та радістю, тримаючи за теплі рученята, заводили на лінійку їхні люблячі матері. А їх в цьому році в нашій школі немало – 31 першокласник, чим ми неймовірно пишаємось. Всіх дітей та їх батьків привітали зі святом директор школи Халеп Антоніна Миколаївна та гості свята, серед яких був депутат Запорізької обласної ради від Партії регіонів Павло Дми-трович Матвієнко. Він подарував юним спортсменам школи футбольні та баскетбольні м’ячі, з побажанням нових спортивних досягнень. Далі на лінійці панувала атмосфера святкового дійства: виконувались пісні, першокласники проходили відбірковий кастинг, виконуючи флешмоб разом з учнями 11 класу.
На завершення свята маленькі школярики разом зі своїми батьками загадали найзаповітніші мрії й відпустили їх у чисте, блакитне, святкове небо.
Будь-яка справа, освячена словами Божими, буде успішною. Й тому, щоб новий навчальний рік приніс нові сили, здоров’я, багато знань, радість відкриттів першокласники разом з батьками та учні школи були запрошені до Божого храму, де відбувся урок духовності й благословення на навчання настоятелем Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Побажаємо ще раз всім учням школи: щоб росли здоровенькі на потіху батька й неньки. Дух святий хай з вами буде. Щоб з вас стали добрі люди!
Олена ЗВЯГІНА