Главная
гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Немає в світі нічого святішого за піклування матері про дитину

f_05.jpg

З нагоди Дня матері та Дня солдатської матері в Запоріжжі, в кіноконцертному залі ім. Довженка відбулися урочистості, на які були запрошені матері-героїні нашої області.

Вітаючи матерів зі святом, заступник голови обласної державної адмі-ністрації Андрій Гамов зазначив, що Президент України Віктор Янукович приділяє особливу увагу багатодітним матерям та жінкам, які виховують прийомних дітей. Саме на цьому будується робота й обласної влади.
- Я часто згадую історію про те, як уже дорослий хлопець, озираючись у минуле, спитав у матері, чому по дорозі життя часом йшли дві пари ніг, а інколи – лише одна. Мати відповіла, що коли її сину було важко, вона брала його на руки. Ця історія чи не най-краще ілюструє, як наші матері піклуються про своїх дітей, як вони віддають дітям всіх себе. Мати – це найрідніша людина в житті кожного з нас, саме вона з перших днів крокує з нами по життю, і часто ризикує заради дитини своїм здоров’ям та життям. Немає нічого святішого за піклування матері про дитину, - зазначив Андрій Гамов.
Після привітання посадовець вручив 11-ти багатодітним матерям з нашої області посвідчення про присвоєння почесного звання матері-героїні. Відповідний Указ Президент України Віктор Янукович підписав напередодні Дня матері. Серед нагороджених і че-тверо наших землячок - Валентина Омелянівна Барієва (с.Велика Знам’янка), Марія Федорівна Боровик (с. Водяне), Валентина Володимирівна Васильєва (с.Іванівка), Марія Василівна Задеряка (м.Кам’янка-Дніпровська).
Після поїздки жінки звернулися до нашої редакції з проханням висловити вдячність голові райдержадмініс-трації Сергію Панкєєву за надання транспорту для організації їх поїздки на святковий захід.
Валерія МИХАЙЛОВА