Главная
гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Краса і гордість козацького краю

f_06.jpg

В рамках Року дитячої творчості, проголошеного Президентом України Віктором Януковичем, у Запоріжжі з 15 по 18 травня відбувся гала-концерт I Всеукраїнського дитячо-молодіжного фестивалю «Краса і гордість козацького краю».

Фестиваль проходив під патронатом голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенка. Його організатори – Департамент культури, туризму, національностей та релігій ОДА, Міжнародна громадська організація «Жінка III тисячоліття», ТОВ «Дирекція фестивалів, свят та видовищ».
Програма Всеукраїнського дитячо-молодіжного Фестивалю складалась з двох конкурсів:«Шоу краси» та «Шоу талантів», у кожному з них взяли участь вихованці творчих шкіл та мистецьких студій України.
Конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли відомі актори, продюсери, композитори, аранжувальники, поети, режисери, хореографи, відомі виконавці та інші діячі культури та мистецтва, члени виконавчої дирекції.
Переможці I Всеукраїнського дитячо-молодіжного фестивалю «Краса і гордість козацького краю» візьмуть участь у ряді проектів та фестивалів, серед яких: благодійний проект «Світ талантів – цвіт нації» (м.Київ),Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Планета зірок» (АР Крим), Всеукраїнський дитячий кон-грес «Зіркові канікули у «Світі талантів» (м.Одеса) та Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантів» (м.Київ).
У цьому фестивалі прийняли участь і дві наші зіроньки – Валерія Овчатова та Карина Хачатурова, які стали переможницями у вокальному конкурсі «Шоу талантів»: Карина Хачатурова – у середній віковій категорії, а Валерія Овчатова – у старшій. Карина Хачатурова приймала участь ще й у «Шоу краси», і хоч призового місця не зайняла, але глядачі приймали її виступ дуже тепло.
Сцена любить сміливих, талановитих та самовідданих учасників. Перші кроки на професійній сцені запам’ятовуються назавжди.
Вітаємо наших дівчат з такою бажаною і славною перемогою!
Соб. инфо.