Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Водянській школі – славні 40 років!

Найбільшою окрасою в центрі нашого села є Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу Ф.О.Окатенка. Вона щодня радо зустрічає більше ніж півтисячі школярів.
40 років промайнуло з того часу, коли школа вперше прийняла дітлахів в свої теплі обійми. Ми щиро завдячуємо Сергієнку Данилу Васильовичу – будівничому триповерхової красуні. Саме завдяки його ініціативі, наполегливості було отримано дозвіл у місті Києві на будівництво школи, яка б об’єднала всю велику шкільну родину під одним дахом.

У школі обладнано куточок Пам’яті великого Вчителя, Будівничого школи. Щороку 4 квітня в день народження Д.В. Сергієнка тут проходить урок історії рідної школи з широким залученням органів виконавчої влади, громадськості, вчителів.
Будівництво школи розпочалося в 1968 році і тривало 4 роки. 21 грудня 1972 року на урочистій лінійці секретар райкому Коваленко Олександр Григорович вручив ключ від школи молодому, повному сил і творчих планів, директорові Мендрику Миколі Григоровичу. 964 школярі переступили поріг школи. Веселий сміх і радісний галас наповнили шкільні коридори. Їх радо зустрічали та повели в країну Знань 50 вчителів.
В 1979 році Водянській школі - єдиній в районі було надано почесне право носити ім’я Героя Радянського Союзу Федора Олексійовича Окатенка. Виборюючи це почесне право, слідопити-краєзнавці школи під керівництвом вчителя світової літератури Мендрик Віри Миколаївни здійснили велику пошуково-дослідницьку роботу, екскурсійну подорож до Миколаєва на місце поховання героя-земляка та зібрали документальні мате-ріали про його життя і подвиг. На другому поверсі школи обладнано куточок Ф.О. Окатенка. Тут проходять уроки мужності та урочисті лінійки, присвячені Дню Перемоги. Більше 30 років діє куточок Ф.О. Окатенка, створений спільною працею учнів та вчителів.
Сьогодні школа потопає в зелені тополь та каштанів і, можливо, в сумовитій задумі пригадує ті незабутні, неповторні дні, що складалися в тиж-ні, місяці, десятиліття.
Надзвичайно приємно, що завдяки підтримці і допомозі Кам’янсько-Дніпров-ської райдержадміністрації та районної ради наша школа посміхнулася 1 вересня першокласникам та гостям школи новими світлими вікнами, а завдяки допомозі батьків було відремонтовано 29 кабінетів.
М.І.Пирогов писав: «Всяка школа славна не кількістю, а славою своїх учнів». І ми з усією відповідальністю заявляємо, що нашій школі не соромно за своїх вихованців.
Більше як 2000 випускників взяли старт від порогу своєї школи. Багато вихованців нашої школи обрали професію педагога, лікаря, бізнесмена, економіста, інженера, водія або стали звичай-ними робітниками. Вони прославились далеко за межами району та області. Більше як 60% вчителів нашої школи є її випускниками. У школі працює не одна вчительська династія.
Наш педагогічний колектив на чолі з директором школи В.Д. Чорним - творча співдружність однодумців, у якій кожен робить свій індивідуальний внесок у колективну творчість, кожен духовно збагачується завдяки колективу, водночас збагачує своїх товаришів. Учитель – слово святе. Сіяч розумного, доброго, вічного. Від нього - все найкраще в людині.
Робота вчителя – особлива і виконують її особливі люди, здатні до значних фізичних і духовних напружень, наділені розумом, люблячим серцем. Вони – творчі, активні, виявляють невтомну роботу думки, величезну духовну щед-рість, любов до дітей, безмежну вірність справі.
Результатом плідної праці педколективу є високі досягнення учнів. Діти нашої школи - активні учасники та переможці районних, обласних олі-мпіад, конкурсів та змагань. Випускники стають студентами найпрестижніших вузів України.
Стала ти для мене,
мов колиска
Строга, чемна,
радісна й шумна.
В тобі завжди дихає
дитинство,
Кожен вчитель – син
твій і дочка.
Внуки – учні – соняха
зернинки
Пробіжать за парти
в ранній час,
В твоїх вікнах зайчики
й сніжинки,
Ніжним світлом
знов зігріють нас!
Шановні випускники Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка!
21 грудня 2012 року о 10.00 годині двері нашої школи будуть відкриті для вас! Запрошуємо всіх на святкування юві-лею з нагоди 40-річчя школи!

Адміністрація
Водянської ЗОШ №1