Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Щасливий літній «Світанок» 2012 року

20 щасливих дітей зібрав табір «Світанок», який діє при Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 2. І вже в перший день діти зрозуміли, що найближчі три тижні їм сумувати не доведеться.
Дитячий штаб «Веселий настрій» в перший же день придумав назви: «Неунивайка» та «Черний кот» своїм ланкам, які щодня змагалися у веселих, а часом і серйозних змаганнях.

Кожен день, проведений в таборі, мав свою назву: День сміху, День Чомучок, День екології і т.д.
І кожного дня дітей чекали найнесподіваніші радісні табірні змагання з футболу та піонерболу, «Нумо, козаки», «Юна господарочка».
Запам’ятаються дітям табірні свята: «В гостях у Котигорошка», «Смійтеся всі на здоров’я», свято присвячене Дню захисту дітей. А яких тільки конкурсів не підготували для дітей вихователі Галина Ростиславівна Цимановська та Катерина Олександрів-на Гребнова: «Загадаю загадочку, та й посію на грядочку», конкурс малюнків на асфальті «Світ очима дітей», «У пісні є початок, але немає кінця», конкурс на краще виконання усмішок. А на спортмайданчику дітям не давав сумувати учитель фізвиховання Дмитро Олександрович Кліпілін: ігри з м’ячем, скакалками, змагання «Веселі старти», гра «Потеряное звено» - довго пам’ятатимуть діти ці веселі дні.
Приділяли вихователі разом з психологом Лисою Людмилою Василівною певний час інтелектуальним іграм: «З якої це казки?», «Що? Де? Коли?», «Поле чудес» «Людина і природа», «Що в лісі росте, хто в лісі живе?», «Побажаємо людям доброго дня».
І звичайно в таборі діти не лише відпочивали, оздоровлювалися, але й пізнали чимало корисного, що знадобиться їм у подальшому житті.
В «День інспекторів руху» були проведені заходи: «В країні дорожніх знаків» і практичне заняття «Вмій дружити із світлофором». В День пожежників – практичне заняття «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна».
Другу частину дня діти проводили під наглядом працівників БДТ с. Дніпровки, який очолює її незмінний натхненник Ірина Аполлінаріївна Половкова. Діти розучили в ляльковому театрі казку «Курочка ряба» (керівник Г.М.Подгурська). Із великим захопленням дітвора пробувала перші навички гри на дерев’яних ложках разом з музикантом Михайлом Павловичем Гринцовим.
- А від охочих пограти в комп’ютерні ігри відбою немає, - жартує керівник Іван Михайлович Кузьменко.
Спливають до кінця щасливі табірні дні. Вже складено план заходу під назвою: «Прощай «Світанок»-друже» до якого діти, разом з керівниками готують концерт, 2 святкові пироги подарує кухар Наталія Анісімівна Панкова, ласуватимуть діти цукерками, печивом, фруктовими соками.
Після закриття табору діти відпочиватимуть з батьками.
Веселих канікул, радощів, найкращих літніх вражень про літо – хочу побажати дітям і міцного здоров’я, сімейних благ всім працівникам, які подарували дітям казку влітку 2012 року під такою світлою і простою назвою «Світанок».
Н.П. РОМАНЮК, заступник директора з виховної роботи Дніпровської ЗОШ №2, директор табору «Світанок»