Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


здоровье

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІКАРНЮ РАЗОМ!

08.jpg

Звернення зборів трудового колективу КУ «Кам»янсько-Дніпровська ЦРЛ»

Шановні мешканці Кам`янсько-Дніпровського району!
Шановне керівництво та депутати об`єднаних територіальних громад!
Адміністрація та трудовий колектив КУ «Кам`янсько-Дніпровська центральна районна лікарня» звертається до вас з питанням визначення потреби населення району в спеціалізованій вторинній медичній допомозі та можливостей і готовності органів місцевого самоврядування забезпечувати спів-фінансування надання такої допомоги.

День порозуміння з ВІЛ

05.jpg

ВІЛ та СНІД...Скільки вже було прочитано лекцій, проведено конкурсів малюнків, годин спілкувань, але ще й досі ця тема є актуальною та необхідною, особливо для української молоді. Адже сучасні підлітки, незважаючи на їхню всеобізнанність, мають безмежну вседозволеність. І в тому вирі, в який потрапляють наші діти, виникають питання, на які відповісти вони самі неспроможні. Де міф, а де правда? Як захистити себе та близьких? Куди можна звернутися за допомогою? Щоб вдовольнити всі питання підростаючої молоді, потрібно спиратися на достовірні факти.

ДАМО ОБІЦЯНКУ – ЗУПИНИМО СНІД!

6.jpg

22 вересня 2017 року в Кам’янсько-Дніпровському НВК «Дитячий садок –ЗОШ І-ІІІ ступенів» було проведено захід , під назвою «Маршрут безпеки» для учнів 10-х класів.

Детский отдых в православном лагере «Дружба» Друзья – как звезды: даже если их не видно, знаешь, что они есть

01.jpg

Летний лагерь «Дружба» - для воспитанников воскресной школы «Знамение» и их друзей. Тут отдыхают и с пользой проводят время летних каникул не только дети из Великой Знаменки. Про открытие непродолжительного (всего 2 недели) сезона лагеря помнят наши маленькие прихожане и друзья из Никополя, Запорожья, Энергодара и даже из стольного Киева. Приезжают в этот период к дедушкам и бабушкам в гости в село, чтобы успеть принять участие в бурной и веселой, всегда неповторимой лагерной жизни.

18 июня – День медицинского работника

6.jpg

Валерий Дунаев: «Медицина должна быть доступной, эффективной
и адекватной по доходам»
Здоровье для каждого человека очень важно. Сейчас реформирование системы медицинского обслуживания населения стало одной из основных тем деятельности правительства.

Медицинская реформа в действии

7.jpg

Каркас новой системы здравоохранения уже вырисовывается. Намечены первые шаги и хочется верить, что скоро мы увидим целостную конструкцию. О том, как и что будет происходить, рассказывает заместитель главного врача КУ «Каменско-Днепровская ЦРБ» Оксана Анатольевна Шупарская.
- На сегодняшний день медработники нашей центральной районной больницы, как, наверное, и все медработники нашей страны, находятся в ожидании принятия законодательных актов, направленных на реформирование системы здравоохранения.

Сучасний спортивний майданчик отримав НВК від Фонду Кличко

6.jpg

Навчально-виховний комплекс м. Кам’янки-Дніпровської увійшов в десятку кращих серед 7988 претендентів, що брали участь в конкурсному проекті, організованому Фондом Кличко «Клич друзів - граймо разом» і став переможцем. До початку літніх канікул на території школи встановили сучасний спортивний майданчик, урочисте відкриття якого відбулося 30 травня, на яке прийшли викладачі школи, учні та їх батьки.

Репродуктивне здоров’я - запорука майбутнього нації!

3.jpg

З 11 по 17 травня в Україні пройшов Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, приурочений до найбільш зворушливих для кожної людини свят - Дня матері та Дня сім’ї. В Україні свято - День матері встановлено Указом Президента від 10.05.1999 № 489/99 і проводиться кожну другу неділю травня починаючи з 2000 р. та у цьому році святкувалось 14 травня. День сім’ї відзначався 15 травня.

Здоров’я дітей – здоров’я нації

4.jpg

«Я не боюся ще й ще раз повторити: турбота про здоров’я – це найважливіша праця вчителя.
Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя,
світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили.»
В.О. Сухомлинський

Одним із основних показників всебічно гармонійного розвитку людини є її здоров’я. Його збереження і зміцнення, підвищення рівня фізичної підготовленості і працездатності, продовження творчої активності — соціальні завдання нашої країни в галузі фізичної культури і спорту.

Ветеринары оберегают людей, леча домашних питомцев и всех представителей животного мира

5.jpg

День работников ветеринарной медицины - национальный профессиональный праздник работников ветеринарии отмечается во второе воскресенье августа.