Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Кубок у водянців!

2.jpg

29 лютого в селищі Веселе відбулись змагання з волейболу серед чоловічих команд об’єднаних територіальних громад. Це спільний захід Веселівської громади та Громадської організації “ВФСТ “Колос” у Запорізькій області” в рамках виконання “Програми фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки” та відзначення 70-річчя з дня утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.
Як було анонсовано, на змагання прибули команди з одинадцяти сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад. На урочистому відкритті учасників вітали голова Веселів-ської ОТГ Петро Кіяшко та голова обласного осередку ВФСТ “Колос” Анатолій Земляков. Так як це був останній день свята Масляної, всі команди отримали від гостинних господарів подарунки-млинці, а від обласної органі-зації ВФСТ “Колос” - календарі ГО “ВФСТ “Колос”. Щодо самих змагань, то у фінальну четвірку прогнозовано потрапили господарі, команди якимівської, Водянської та Преображенської ОТГ.
В боротьбі за третє місце якимівські волейболісти перемогли веселівців, а у фіналі водянці були сильнішими за преображенців. Команда-переможець, волейболісти Водянської ОТГ, отримала грамоту, кубок та медалі, а призери-нагороджені грамотами та медалями, про які подбали господарі. Велика вдячність партнерам заходу – відділу освіти, молоді та спорту Веселівської ОТГ (спеціаліст відділу спорту Михайло Козюра) за відмінну організацію та поширення досвіду кращих практик з реалізації програм розвитку масового спорту, фізичного оздоровлення та пропаганди здорового способу життя в громадах.
Микола ЯЩЕНКО