Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Наші таланти

2.jpg
1.jpg

В кінці лютого в Києві за ініціативи Міністерства культури України відбувся VIII Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». У фестивалі-конкурсі взяли участь вокалісти, вокальні ансамблі, хори, інструменталісти, хореографічні колективи різних танцювальних напрямків, розмовний, оригінальний жанри та театри із 11 країн світу, зокрема: Грузії, Японії, Білорусі, Молдови, Болгарії, Румунії, Татарстану, Словенії, Палестини, Вірменії та 23 областей України.
Головна мета заходу – це популяризація мистецької творчості, надання можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, знайомства з різними зразками світової, національної культури і мистецтва. А також демонстрація і підтвердження професійної майстерності і квалі-фікації керівників та педагогів, творчих колективів і виконавців.
Свою майстерність на цьому святі продемонстрували і наші діти, які достойно представили рідний край і зайняли на цьому фестивалі-конкурсі призові місця. А саме: в театральному жанрі юні актори дитячого театру «Фантазія» (м. Енергодар, режисер Світлана Аннєнкова) зайняли 3 місце за виставу «Солоне дитинство» (про дітей з дитячого дому), в номінації художнє читання друге місце зайняв Євген Шепелев, у виконанні якого прозвучав вірш Ірини Самариної-Лабірін «Для тех, кто не видел Бога».
Сам Євген зауважив:
– Я дякую Богу за, те що він дав мені такий колектив і такого викладача. Самий яскравий момент для мене – це зіркове журі, в складі якого була моя улюблена акторка Катерана Кістень. Дякую всім!
Ми щиро вітаємо нашу талановиту молодь та викладача з гідними нагородами і бажаємо вам творчих успіхів і невичерпного натхнення!
НД-інфо