Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Інтелект-Батл»

1.jpg

Вже третій рік поспіль за ініціативою ЕІДМУ КПУ в місті Енергодарі проходить інтелектуально-розважальна гра «Інтелект-Батл». В рамках цього проєкту школярі міста та регіону змагаються за звання найрозумніших.
26 лютого пройшов перший півфінальний етап інтелектуальних змагань, в якому взяли участь 6 команд енергодарських школярів. Цього року організатори заходу презентували нові ідеї конкурсів, урізноманітнили гру креативними завданнями. За підсумком 8 конкурсів до фіналу потрапили 2 команди — ЕЗОШ №1 та ЕЗОШ №7.
27 лютого відбулася друга півфінальна гра в якій прийняли участь 7 команд: «Юні генії» (КЗ «Заповітненська ЗОШ»), дві команди з міста Дніпрорудне «Студентський движ» і «Талант», «Позитив» (Великобілозерський ліцей), «Діамант» (КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат»), «Кросворд» (КЗ «Водянська ЗОШ №1») і «Молода хвиля» (КЗ «Нововодянська ЗОШ»).
Команди змагалися у 8 конкурсах: бліц-турнір, конкурс капітанів, юний правознавець та інші. Учасники показали гідний рівень підготовки та неабияке прагнення до перемоги. За підсумками конкурсу місця розподілилися таким чином:
– І місце - команда «Діамант» (КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат») - 30,5 балів;
– ІІ місце – команда «Студентський движ» (Дніпрорудненський коледж) - 26,5 балів;
– ІІІ місце – команда «Кросворд» (КЗ «Водянська ЗОШ №1») - 25 балів;
– «Позитив» (Великобілозерський ліцей) - 23 бали;
– «Юні генії» (КЗ «Заповітненська ЗОШ») - 19 балів;
– «Талант» (КЗ «Дніпрорудненська ЗОШ») -16,5 балів;
– «Молода хвиля» (КЗ «Нововодянська ЗОШ») -14 балів.
Ректор ЕІДМУ КПУ Володимир Сергійович Ткаченко подякував учасникам за участь у конкурсі, команди-переможниці отримали грамоти та сувеніри. Фінал змагань відбудеться у березні місяці, в якому приймуть участь команди, які зайняли І і ІІ місця.
Бажаємо успіхів і перемоги!
Микола Ященко