Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


А.Чехов: Погляд з ХХІ століття

11.jpg
10.jpg

Він прожив лише 44 роки та залишив по собі не тільки двадцять томів уславленої прози, але й чотири сільські школи, шосейну дорогу, громадську бібліотеку в Таганрозі, посіяний на пустирі ліс, два чудових сади. А ще він залишив для усього людства своє світле ім’я, яке є синонімом яскравого таланту, благородства, істинної інтелігентності та людської гідності.
Будучи поєднаним з Україною своїм родовим корінням, Антон Павлович Чехов, який іноді з добрим жартом називав себе « хохлом», любив її ніжною, проникливою любов’ю.
160-й річниці з дня народження геніального письменника було присвячене чергове засідання клубу «У дружньому колі», яке відбулося 20 лютого у міській бібліотеці.
Розпочався захід чарівною мелодією вальсу з кінофільму «Мій ласкавий та ніжний звір», який був знятий за п’єсою А.Чехова «Драма на охоті». А далі вся увага була прикута до постаті видатного письменника: невідомі факти та яскраві події з його біографії змінювали один одного.
Своєю розповіддю працівники бібліотеки намагалися зламати стереотип шкільного Чехова та привідкрити для всіх присутніх раніше невідомі сторони його життя не тільки як талановитого письменника, але й професійного лікаря та просто людини.
Цього разу вперше завітав на засідання клубу поет із Енергодару Микола Григорович Кернасовський, який прочитав свої вірші, присвячені А.Чехову та В.Тушновій. І взагалі, на засіданні віршів лунало чимало, особливо про кохання та про прекрасних жінок. Як завжди члени клубу із задоволенням слухали поетичні виступи Марії Пав-лівни Лебідь, Раїси Володимирівни Єрмак, Миколи Андрійовича Заліського. Багато пісень заспівав колектив «Хозяюшка» і всі присутні охоче їм підспівували.
На душі у всіх було світло і радісно, тому що вийшло справжнє свято. Знайомство з невідомим А.Чеховим перетворилось на зустріч з прекрасним, на свято талантів, на спілкування людських сердець.
Л. Богослов, директор бібліотеки