Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Призер обласної спартакіади

11.jpg

З 2006 року Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» постійно бере участь у обласній олімпіаді з фізичної культури, а її постійні учасники – Маргарита Пізенцалі, Дарина Кожуховська, Гліб Завадський, Дарина Пелюшенко, Анастасія Кузьміна. Цей навчальний рік не став вийнятком.
Так, на початку лютого в спортивному комплексі Запорізького національного уні-верситету відбулася обласна спартакіада з фізичної культури серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Від Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади брали участь учні 11-го класу гімназії «Скіфія» Катерина Сироклін та Денис Гуляков.
У цих заходах взяли участь 41 команда і було охоплено 86 учнів. Програма олімпіади складалася з теоретичних знань, гімнастичних вправ, спортивних ігор (футбол, волейбол, гандбол, баскетбол), легкої атлетики та туризму. Завдання з олімпіади були досить складними, але наші вихованці були готові до виконання спортивної програми олімпіади.
Денис Гуляков успішно виконав програму гімнастичного блоку, де з 10-ти балів набрав 7,6, що є гарним показником, а Катерина Сироклін зайняла перше місце серед усіх учасників в змаганнях з футболу та човникового бігу. За підсумками програми Катерина стала бронзовим призером обласної спарта-кіади і була нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.
Щиро вітаємо призерку та бажаємо й надалі високих спортивних досягнень.

Максим Хіврич,
вчитель фізичної культури гімназії «Скіфія»