Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спартакіада школярів Водянської ОТГ

9.jpg
8.jpg
10.jpg

Відповідно до наказу відділу освіти „Про проведення Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Водянської ОТГ”, з метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля, подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва 5 лютого 2020 року на базі Водянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О. Окатенка було проведено змагання з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти Водянської ОТГ.
У турнірі взяли участь 3 команди: Нововодянська ЗОШ, Водянська ЗОШ №2 та Водянська ЗОШ №1 .
Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші шкільні команди волейболістів. У підсумку першу сходинку посіли волейболісти Водянської ЗОШ №1 ім. Ф.О. Окатенка, друге місце  здобула команда Водянської ЗОШ №2, ІІІ місце – Нововодянська ЗОШ.
Спеціаліст І категорії відділу осві-ти, молоді та спорту Водянської сільської ради Роман Рудов привітав команди та вручив їм грамоти. Також кожен гравець за участь в змаганнях отримав грамоту.
13 лютого в рамках Спартакіади відбудуться змагання з волейболу серед дівчат.
Микола ЯЩЕНКО