Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Соборність в душах, єдність у серцях, Моя Україно!

1.jpg

Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.
Ти совість народу, незгасна зоря,
Живи й процвітай, Україно моя,
Для миру, для щастя, любові й добра.
День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
З нагоди Дня Соборності України у комунальному закладі «Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» в актовій залі відбулось свято, яке підготував для учнів1-11 класів СБК «Знам’-янський». Це свято було спрямоване на те, щоб ще раз переконатися, що в якому куточку країни ми б не мешкали, якою б мовою ми не спілкувалися, наші серця об’-єднані любов’ю до України.
Ведучі: Олена Дячук та Тетяна Русіна розповіли гостям свята дуже багато цікавого про Україну, з метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України. Концертну програму для всіх присутніх підготували вокальний гурт “Колорит” (пісня «Розкажу про Україну»), Христина Волошкина виконала пісню «Вишиваночка», вірші розповідали Владислав Дячук (учень 1 класу) і Марина Скрипник (учениця 10 класу) та неймовірний номер «Фланкировка» був від Валентини Нортенко.
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
Колектив СБК «Знам’янський»