Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


На барвистих крилах осені

15 листопада в КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» на засадах партнерства та діалогу відбулися загальношкільні батьківські збори за темою: «Взаєморозуміння батьків та дітей». Мета заходу полягала в тому, щоб не нав’язувати батькам погляди вчителів, а спонукати шукати власний вихід із ситуацій, учитись взаємодії з дитиною.
Як знайти “ключ” до своєї дитини? Цим питанням розпочався виступ директора школи Наталії Анатоліївни Навозенко. Відповідь на нього запитання важлива для всіх присутніх. Підтвердженням цього був виступ учениці 4 класу Поліни Козлан з віршем «Я в кутку стояла вчора». Обговорення ситуації виявило проблему нерозуміння дітей і батьків. На цьому акцентувала увагу заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Володимирівна Мартиненко. Про причини непорозуміння пояснила учитель біології Ольга Миколаївна Каряка, розповівши про психологічний, фізіологічний розвиток дітей. Учитель історії Олена Миколаївна Борисенко обговорила з батьками питання про заохочення та покарання дітей – важливий аспект у вихованні. А про заохочення дітей до навчання засобами мистецтва розповіла заступник директора з виховної роботи Олена Миколаївна Гаврилюк.
«Ми – митці, а все що нас оточує є мистецтво» - цими словами відкрився Осінній ярмарок, який підготувала організатор школи Тетяна Леонідівна Сімакова разом з ученицями 10 класу Єлизаветою Бойко та Анастасією Войтко. Господиня Осінь (Вероніка Назаренко, учениця 7 класу), разом зі своїми помічниками, привітали гостей свята.
Веселими, яскравими були виступи шкільного вокального ансамблю «Калинонька» під керівництвом Івана Анатолійовича Гаврилюка. Додав жартівливого настрою музичний номер учнів 5 класу, який підготувала вчитель мистецтва Тетяна Анатоліївна Халіна.
Це був не просто ярмарок, це було свято-феєрія. Погода сприяла цьому: яскраве сонечко посміхалося у вікна рідної школи. Здавалося, що знову повернулося літо. Батьки разом з дітьми приготували різноманіття смаколиків та поробок, які із задоволенням купували відвідувачі ярмарку.
Адміністрація школи вітає всіх зі святом Осені та дякує учням, батькам, учителям школи за підготовку та проведення свята.
Діана Сідельнікова,
учитель української мови та літератури