Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Здоров’я кожної людини – це його багатство

5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожного року у другу суботу вересня вся Україна відзначає День фізичної культури і спорту (Указ Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94). День, коли кожен себе відчуває спортсменом, переймає олімпійський дух змагань і б’є хоч і маленькі, але власні важливі рекорди.
З метою популяризації спорту, пропагування здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні в школі проводяться заходи в рамках Олімпійського тижня: «Веселі старти», змагання з футболу, турнір з настільного тенісу, конкурс малюнків на спортивну тематику.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Так і цього року 13 вересня у Водянській ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. Ф.О.Окатенка відзначали День фізичної культури і спорту.
День почався з ранкової зарядки, яку підготували учні 11-го класу, і яка поступово перетворилася в спортивний флешмоб. Учні 5-1- класів, почувши музику, з веселими вигуками вправно виконували рухи, не забуваючи при цьому весело сміятися і ділитися позитивним настроєм з друзями.
Для учнів початкових класів були організовані рухливі ігри «Телевізор»», «Коліщатка», «Їжачки», «Гіпопотам» та інші. А потім разом з класоводами вони вирушили в туристичний похід.
Після, так званої, розминки учні 5-11 класів вирушили на шкільний стадіон для проведення спортивних естафет. Вчителі фізичної культури підготували різноманітні цікаві конкурси з використанням спортивного інвентарю: скакалок, м’ячів, обручів, гімнастичних палок, великі естафети, вправи на перекладині, та ін..
Учасники свята та вчителі добре підготувалися до цього свята. Всі станції, які були за-плановані на маршрутних листах для учнів 5-11 класів, були гарно та естетично оформлені. Біля кожної станції діти з цікавістю зупинялися, виконувалися завдання, які пропонували їм керівники станцій. На території школи лунали пісні, читалися вірші, виконувалися гімнастичні вправи, спортивні танці і було багато цікавого.
Оцінювало хід проведення та виконання естафет журі у складі заступника директора школи з виховної роботи Любові Іванівни Піскохи і бібліотекаря школи Марини Іванівни Чорної. Звичайно, як і у кожному змаганні були переможці та переможені. Завершилося свято, але нехай ніколи у душі не згасає бажання бігати, стрибати, плавати, метати. Щоб ми завжди пишалися чемпіонами-олім-пійцями нашої школи!
Микола Ященко