Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


З чудовим святом – Днем Знань!

13.jpg
12.jpg
11.jpg

2 вересня 2019 року у філії Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів № 5 традиційно пройшла вереснева зустріч шкільної родини, присвячена Дню Знань, яка сповістила учнів, батьків та вчителів про початок нового 2019-2020 навчального року. 
Розпочався навчальний рік різноманітними квестами, смайл-мозаїками, подорожами та вікторинами, присвяченими нашій Батьківщині та вічним загальнолюдським поняттям. «Ти для мене єдина, Україно!» - ці слова звучали в кожному класі. Зважаючи на сьогоднішні події в Україні, зміст даного твердження є необхідним для кожного свідомого громадянина нашої держави. В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.
Та, мабуть, особливою подією цього вересневого дня стало урочисте відкриття міні-футбольного майданчика з навчально-тренувальних занять, роботи по будівництву якого завершилися напередодні.
Привітати шкільну родину із цією знаменною подією та з початком нового навчального року прибули шановані гості – сільський голова Великобілозерської ОТГ Ігор Іванович Батрак, провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Руслан Леонідович Данилюк. Вони привітали всіх із чудовим святом - Днем Знань, яке відкриває перед кожним нові обрії пізнання себе і світу, побажали всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Закінчив свій виступ сільський голова Ігор Іванович Батрак врученням символічного ключа від міні-футбольного майданчика завідувачу філії Ользі Василівні Сиротюк.
В свою чергу педагогічний та учнівський колектив Великобілозерської ЗОШ І- ІІ ступенів № 5 в особі завідувача філії Ольги Василівни Сиротюк, висловив щирі слова вдячності всім, хто брав активну участь у будівництві міні-футбольного майданчика з навчально-тренувальних занять, а саме: сільському голові Великобілозерської ОТГ Ігореві Івановичу Батраку, генеральному директору ТОВ «Агрофірма ім. А. Суворова» Сергію Олеговичу Виставкіну та всім причетним до цієї благої справи.
– Ваша підтримка, – зазначила Ольга Василівна, — свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні та розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Створити для дітей свято, побачити в їх оченятах вогник добра і віри в майбутнє – дорого коштує. Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати й заохочувати їх – святий обов‘язок сім‘ї, школи, влади й громадськості. І тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! І тільки тоді наші доньки й сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні на благо України. Низький уклін Вам за Вашу натхненну й самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку й за частку душі, подаровану нам.
Веселим дитячим сміхом наповнився майданчик, коли учні вперше вийшли на поле. А право першими ступити на майданчик було надано кращим футболістам школи – Руслану Кіріченку, Артему Купріну та Олександру Івженку, які забили перший символічний гол у ворота. Радістю, здивуванням горіли очі дітей, а їхні душі переповнювалися почуттям нового й незвіданого.
Тож у черговий раз Великобі-лозерська ЗОШ І- ІІ ступенів №5 гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі й затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети. Зі святом і в добру путь!
Матеріалі та фото
зі сторінки Фейсбук Великобілозерська ОТГ