Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Співуча моя Україно!»

10.jpg

Україно, зорі твої сині та шляхи безмежні, як моря!
Моя люба, рідна Батьківщино,
Україно, ти – моя земля.

Ось такі гарні слова з пісні про Україну-неньку звучали на концерті свята, присвяченого Дню незалежності України в селищі Заповітне. Під козацький марш концерт було розпочато урочистою ходою дітей в українському вбранні під прапором України. Кожен з дітей тримав у руці – хто гілочку калини, хто плакати з символами України, з хлібом сіллю на рушнику. Глядачі палко підтримали дітей бурхливими оплесками, не жаліючи свої долонь.
Слово для привітання було надано старості селища Заповітне Анні Іванівні Гуртовій, промова якої закінчилась словами побажання процвітання Заповітному, миру та достатку людям. Хлібом, сіллю всіх мешканців та гостей зустрічали, щастя і добра всім бажали. Хліб і сіль на рушнику вручили старості селища.
В концертній програмі у виконанні дуетів та солістів Анастасії Мірошник, Віки Мірошник, Валерії Журби, Раїси Петришак, Тетяни Майєр, Валентини Устьянцевої звучали пісні про Україну, про кохання до рідного краю і Батьківщини. У святковому дійстві приймав участь і дитячий вокальний колектив «Домісолька», у виконанні якого прозвучали пісні «Веселка», «Добра пісня», «Хай радіють усі», «Україночка», «Бузок», «Цвіте терен», «Виспівує соловейко», «Україно-краю», «Малина-калина», «Матінко – земля».
А танцювальний дитячий колектив «Улибка» виступив з танцями «Квітка» та флешмобом «Ми – діти України». Між піснями та танцями в програмі читались гуморески у виконанні Раїси Петришак.
Глядачі дарували всім виконавцям оплески і пішли додому задоволені та з гарним настроєм.
В.о. директора БК
Т.Й. Майєр та керівник гуртка В.М. Устьянцева