Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Крок з дитинства в майбутнє

9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 2 вересня 2019 року — особлива подія. Для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року.
2 вересня  пролунав перший дзвоник у Водянській загальноосвітній школі I-III ступенів №1 ім. Ф.О. Окатенка, на якому директор школи Віталій Чорний привітав всіх присутніх із початком нового навчального року, побажав міцного здоров’я та успіхів у навчанні, а також наголосив, що у цьому навчальному році школа приймає два перших класи, в яких буде навчатися 51 учень. Також Віталій Дмитрович подякував педагогічному колективу, батькам за хорошу підготовку закладу до нового навчального року.
Багато теплих і щирих слів було сказано цього дня учнями 11 класу, для яких це останній перший дзвоник! Звучали слова вдячності рідним вчителям. Все ж головними героями лінійки були першо-класники. На подвір’ї школи вони були схвильованими, але поряд їх підтримували батьки. Вони сьогодні невпевнено переступили через поріг школи, сіли за парту і пішли на перший свій урок, який запам’ятають на все життя. Особливої врочистості святу додав виступ першокласників. За промовами маленьких школяриків уважно стежили старшокласники, але особливо хвилювались батьки, дідусі та бабусі.
Також багато учнів нашої школи протягом літа приймали активну участь у змаганнях з різних видів спорту на районному та обласному рівні і здобули багато перемог. Грамотами і кубком були відзначенні волейболісти молодшої та старшої групи, Рафаель Папаян – за І місце з боксу, Аліна Недавня – ІІІ місце з вільної боротьби, Юлія Комишна - з гімнастики, Анна Пригода – з плавання, Олексій Піддубний і Сергій Лисак – з вільної боротьби.
І ось наступила урочиста мить – учень випускного класу Андрій Гах та новачок у “країні знань” Кіра Шестопалова дають перший дзвінок. Новий навчальний рік розпочався.
З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями! 

Микола Ященко