Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Людина показує себе в справах

1.jpg

Останній липневий день приніс Дніпровському дитячому садку «Веселка» приємний сюрприз, до дошкільного закладу привезли новенькі урни. А допоміг у втіленні цього задуму місцевий підприємець Сергій Зарубін.
Саме він із радістю відгукнувся на прохання директорки дитсадка Світлани Халіної.
– Сергій Володимирович вже не вперше нам допомагає. Минулого року він привіз нам пісок, також робив й інші подарунки, – розповідає Світлана Миколаївна. – І коли ми звернулися до нього із проханням: де можна дістати урни, то він особисто їх нам привіз. Ми дуже вдячні Сергію Володимировичу за все, що він робить для нашого закладу та для всього села.
На території «Веселки» раніше для збору сміття вішали пакети, але це не зручно ні для дітей, ні для тих, хто слідкує за порядком. Трохи згодом урни стануть яскравими, розмальованими та вже в новому навчальному році радуватимуть дітлахів.
Сергій Зарубін займається доставкою піску, щебню та відсіву, його послугами користуються не тільки мешканці Кам’янсько-Дніпровського району. Він поді-лився із нами, що давно мріє про те, щоб його рідне село було гарним, чистим та квітучим. І, як з’ясувалося, для цього підприємець прикладає багато зусиль. Наприклад, минулого року він встановив 15 лавочок на зупинках громадського транспорту, а після візиту до дитячого садочку – відвіз пісок на дитячий майданчик, розташований у новому сквері, що майже в самому центрі села. Там цей пісок стане чудовим місцем для розваг малечі, яка із задоволенням полюбляє гратися.
Розвиток села більшою мірою залежить від людей, які там мешкають. І Сергій Зарубін не на словах, а на справах доводить, що він готовий багато чого зробити задля процвітання рідної Дніпровки.
Марія Кат