Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Турнір з паркового волейболу в м. Василівка

1.jpg

На березі Каховського водосховища в місті Василівка, 19-20 липня 2019 року, відбувся турнір з паркового волейболу серед змішаних команд (чоловіки, жінки). На спортивні змагання було запрошено команди з села Гоголівка, Веселівської ОТГ та Водянської ОТГ Кам’янсько-Дніпровського району. Метою проведення змагань була організація активного відпочинку та звичайно пропаганда здорового способу життя.
Цей турнір став можливий завдяки небайдужим до спорту людям – Олександру Могилевцеву та Сергію Каліману, які є представниками Аграрної партії України і постійно підтримують волейбольний рух у нашому районі.
Турнір став спражнім спортивним святом для волейбольної спільноти Василівки. З урочистою промовою відкрив змагання Олександр Могилевцев. Звертаючись до спортсменів та вболівальників, побажав їм гарного настрою, міцного здоров’я, миру та високих спортивних досягнень.
Результати змагань такі: І місце посіла команда з села Гоголівки Веселівської ОТГ, ІІ місце – команда Водянської ОТГ і ІІІ місце у господарів турніру команди з Василівки.
В свою чергу, організатори і усі причетні учасники турніру висловлюють глибоку вдячність Сергію Каліману та Олександру Могилевцеву за надану фінансову і моральну підтримку в організації та проведені змагань. Дуже приємно, що є небайдужі люди, які допомагають в розвитку цього виду спорта.
Микола Ященко