Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Керівництво Василівського району спільно з Володимиром Бандуровим систематично допомагають батальйону територіальної оборони

5.jpg

Одним із основних напрямків роботи народного депутата Володимира Бандурова є допомога українським військовим. Спільно з керівництвом Василівського району народний депутат взяв опіку над батальйоном територіальної оборони, до складу якого входять близько 360 резервістів із Василівського, Кам’янсько-Дніпровського районів та міста Енергодара.

За сприяння Володимира Бандурова за останні декілька років військові отримали будівельні матеріли на ремонт житлових приміщень у дитячому таборі «Чайка», де наразі базується батальйон. Також вони забезпечені предметами гігієни та транспортом для виїздів на полігон під час зборів – одним словом, всім необхідним.
Володимир Бандуров неодноразово відгукувався на прохання про допомогу керівництва військової частини 3033, яка базується в Енергодарі. Її мали б утримувати за бюджетні кошти міста, але грошей на військових чомусь постійно вистачає. Тож у 2016 році командування частини звернулося зі своїми проблемами до народного депутата. Саме після втручання Володимира Бандурова вдалося відремонтувати дах у казармі, замінити проводку. Роками бійці жили у старих казармах, ще й вимушені були приймати холодний душ у будь-яку пору року. І лише завдяки подарованому народним депутатом бойлеру проблему було вирішено.
Депутат вважає, що наші військові, які захищають країну, мають жити у комфортних умовах, а ми – бути їм за це вдячними. А ще депутат організовує для старшокласників свого виборчого округу екскурсії на військовий полігон, щоб вони познайомилися з основами військової підготовки.
Знаючи, що на підтримку Володимира Бандурова вони завжди можуть розраховувати, військові постійно діляться з ним своїми проблемами. А при нагоді - запрошують у гості на свята.