Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Зорепад шкільних років

7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Ось і настав цей надзвичайний день. День святковий, радісний, веселий і сумний водночас. День розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Тільки вчора останніми акордами шкільної симфонії відлунали іспити ЗНО. Залишились позаду і казково незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього шкільного дзвоника. Все це – позаду. А попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче лишати такі рідні місця, де пролетіло 17 трепетних, неповторних літ. 
У цей надзвичайний і урочистий момент прощалися з рідною школою 44 випускника Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка. Вчителі передали свої знання випускникам, вклали в кожного часточку свого серця, допомогли знайти своє місце в житті. Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею. Досягти цього буде нелегко, адже відтепер кожен піде своїм власним шляхом, не оглядаючись, не чекаючи підказок, кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч запитань. І, щоб старт у самостійне життя був значно легшим, щоб починався він з приємних спогадів про останній шкільний бал, зібрались випускники, їх родичі на цьому шкільному подвір’ї.
З привітальним словом виступив директор школи Віталій Дмитрович Чорний:
– Дорогі випускники! Запамятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.
До вітань директора приєднались батьки. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від перших вчителів Тетяни Григорівни Коваленко та Лариси Миколаївни Дорошенко.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Анна Анатоліївна Буряк зачитала наказ про випуск учнів із школи, а директор школи Віталій Дмитрович Чорний вручив атестати. Один за одним одержували документи про освіту випускники – молоді, вродливі, талановиті. Більшість із них уже виявили себе в навчанні, художній самодіяльності, спорті.
Також линули гарні слова класних керівників Ангеліни Геннадіївни Ященко та Олени Іванівни Буряк, які бажали щасливого майбутнього своїм вихованцям.  Вишукано-зворушливі слова привітань та побажань, іскрометний гумор, спогади про минулі роки, життєрадісна й запальна музика – усе це закрутилося у вирі пам’ятного всім шкільного вальсу.
На святі були підведені підсумки роботи школи за рік. Учні, які брали участь у шкільних, районних,обласних конкурсах, змаганнях та олімпіадах і посіли призові місця були нагороджені грамотами.
Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б’ється серце, а то і зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята. За давньою традицією, благословили їх в дорогу.
Доброї вам долі, світлих мрій, рівної дороги в дорослому житті, дорогі випускники 2019 року!
Микола Ященко