Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Успіхів вам, дорогі випускники!

9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
10.jpg

Ось і закінчився ще один навчальний рік в Благовіщенській загальноосвітній школі ...важкий, повний емоцій і переживань, але нам завжди є що пригадати.
28 травня для випускників початкової школи відбувся святковий захід, де вони заспівали пісень, виконали улюблений танок зі шляпами, говорили слова подяки батькам та своїй першій вчительці Оксані Володимирівні Ушаковій.
Веселий дзвоник, який пролунав 31 травня 2019 року на святі “Школа успіху добра та креативу!”, покликав учнів школи на літні кані-кули. В цей день кожна класна родина презентувала себе й свої добрі справи, після чого учнів 1-4 класів запросили до творчої локації, а учні 5-8,10 класів успішно пройшли квест “Шкільні слідопити”. По завершенню переможці гри та учасники творчого процесу отримали солодощі від сільського голови Людмили Дрязгіної.
Для 30 учнів школи літні канікули розпочалися з цікавої екскурсії на Зелені хутори, яка була організована за допомогою та підтримки туристичного агентства під керівництвом Ю.М. Першина, де мали змогу познайомитися з українськими традиціями, ремеслами, звичаями, милуватися чарівною природою, захоплюватися майстер-класами.
Нашим випускникам останній дзвоник став початком нового незвіданого дорослого життя, який пролунав на випускному святі «Прощання з дитинством» 1 червня на святковому майданчику школи. Класні керівники 9-го та 11-го класів М.П. Тараненко та Л.М. Галагуз разом з дітьми та батьками підготували яскравий виступ, флешмоб від мам випускників, флешмоб учнів з класним керівником, прощальний вальс. Закінчилося свято яскравим феєрверком і нам залишилось тільки побажати: «Успіхів вам, дорогі випускники!».
Олена Звягіна,
заступник директора з виховної роботи