Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Як святкували День Перемоги в селі Водяне

20.jpg
19.jpg
18.jpg
17.jpg
16.jpg
15.jpg
14.jpg

74 роки відділяє світ від тих травневих днів, коли відлунали залпи найбільшої в історії людства війни. У ці дні разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День перемоги і вшановуємо мужність і відданість тих, хто здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.
Цей день завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. День Перемоги над нацизмом – свято із сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран. Немає на українській землі, у нашій громаді родини, у літописі якої не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить нам і сьогодні. Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам і своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу. Наше покоління вдячне за можливість жити у мирі і злагоді. Ми по-справжньому пишаємось народами усіх країн, які, незважаючи на різні політичні та релігійні погляди, об’єдналися і знищили фашизм у Європі.
Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.
9 Травня у Водянській громаді проводилися урочисті заходи до Дня Перемоги над нацизмом. О десятій ранку в центрі села біля Стели загиблим воїнам (села Водяне) у Великій Вітчизняній війні відбувся мітинг. Сільський голова С.В.Єрмаков урочистим виступом відкрив мітинг, присвячений 74-й річниці великої Перемоги, привітав ветеранів і всіх присутніх зі святом Перемоги, після чого була оголошена хвилина мовчання. З привітальними словами виступили голова Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації В.В. Свєшніков, перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф. Зикова, директор Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка В.Д. Чорний, директор Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 В.Г. Зубко, голова ветеранської організації с. Водяне М.Г. Мендрик. Святковою ходою вирушили співробітники сільської ради та педагогічні колективи шкіл, дошкільного навчального закладу «Сонечко», працівники підприємств, учні загальноосвітніх шкіл, гості нашої громади – з державними прапорами, пам’ятними вінками та квітами до обеліску Ф.О. Окатенка та до пам’ятника воїнам-визволителям, які загинули у Великій Вітчизняній війні.
Незважаючи на погодні умови, після покладання квітів, у приміщенні Водянської ЗОШ №1 відбувся святковий концерт. Привітати присутніх зі святом прийшли фольклорні колективи «Джерело» з піснею «Їхав поїзд в далеку дорогу» і «Надвечір’я» з піснею «На війні легкого не буває». Учні Водянської ЗОШ №1 Дмитро Чорний та Вікторія Шемета розповіли вірш «Чекай мене». Також привітати зі святом Перемоги присутніх прийшли вихованці молодшої групи дошкільного навчального закладу «Сонечко» з танцями «Парубки зеленоокі» і «Ромашка». Тріо «Любавушка» виконали пісню «Катюша», а учениця Водянської ЗОШ №2 Зоя Порядіна розповіла «Балладу о верности». У виконанні учнів Водянської ЗОШ №1 прозвучали пісні «Прадедушка», «О той весне», «Отмените войну». В. Селезньова виконала пісні «9 Травня» і «Лише у нас на Україні». А на завершення концерту Олексасадр Гордієнко і Валерій Ярмак заспівали пісню «День Победы», яку під оплески підхопили всі присутні в залі.
Шановні ветерани, жителі Водянської громади, бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного життєвого гарту, родинного затишку, миру, злагоди й шани людської. Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у ці дні, додають сил і душевного спокою. Бажаю усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні!
Микола Ященко