Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Тих днів не змовкне слава

13.jpg

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції, увічнення пам’яті про загиблих, 8 травня, в День пам’яті і примирення, та напередодні Дня Перемоги, заступник директора з навчально-виховної роботи Водянської загальноосвітньої школи №1 ім. Ф.О.Окатенка Л.І. Піскоха, разом з учнями 5-11 класів підготували та провели урочисту лінійку до цієї дати. Ці свята – час скорботи і радості, мужності та безсмертя, символ величі народного подвигу.
У травневі дні ми подумки звертаємося до тих вікопомних подій, що стали світовою трагедією людства, а також згадуємо про величезну роль згуртованості, патріотизму й одностайності. Завдяки цим якостям наші батьки перемогли у страшній війні.
У День пам’яті та примирення ми вшановуємо подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму. 
9 Травня – Свято Перемоги – назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Ми схиляємося в доземному поклоні перед ветеранами, які пронесли через усі лихоліття любов до Батьківщини і бажання бачити її незалежною та квітучою. 
Ті давні уроки історії вчать нас цінувати безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину і єдину Україну! Особливо гостро ми відчуваємо потребу в єднанні, примиренні у складні часи відстоювання права на незалежність, які вимагають взаєморозуміння, довіри і великої самовіддачі.
На початку урочистої лінійки ведучі Катерина Гузь і Дар’я Олиниченко надали слово директору школи В.Д. Чорному, який нагадав присутнім про ті трагічні події 1939-1945 років, яким був довгим той шлях, скільки воїнів загинуло, щоб здобути цю Перемогу. У вогнище війни було втягнуто 67 держав, 80% населення земної кулі. Друга світова тривала довгих 6 років. Вона пронеслася над величезними територіями Європи, Азії й Aфрики, охопила простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто зник безвісти. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил.
Розпочався захід з декламування віршів ученицями 9-Б класу Юлії Василенко і Марії Лойко. Учні 11-х класів під мелодію «Довоєнного вальсу» відтворили події, які відбулися 22 червня 1941 року на випускному вечорі, що перериваються повідомленням Левітана про початок війни. Учні 5-Б класу Любов Драч і Кіра Грібова заспівали пісню «Катюша», а хлопці 10 класу виконали пісню «Я ненавиджу війну». Валентин Бережний та Катерина Пригода розповіли діалог «Отмените войну». Дуже всіх вразив дует Дмитра Чорного і Вікторії Шемети, які розповіли вірш «Жди меня и я вернусь» на російській і українській мовах. Прозвучали пісні у виконанні дівчат 6-Б класу Ольги Шестопалової, Ангеліни Іщенко, Каміли Маслівець, Каміли Заїки і учениці 7-Б класу Анастасії Сущенко, а учні 5-х класів розповіли вірші про війну. На завершення лійки, під оплески присутніх, дівчата 10 класу Катерина Пригода, Дар’я Чагорова і Дар’я Волкова заспівали пісню «Перемога».
Від всієї душі вітаємо зі святом Перемоги!
Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого!
Нехай завжди вас оточує мир, здоров’я та щастя!
Микола Ященко