Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Кубок Перемоги у Водянській ЗОШ №1

4.jpg

В спортивному залі Водянської ЗОШ №1 четвертого травня відбувся турнір з волейболу присвячений 74-й річниці Великої Перемоги. Приємно, що такий захід приурочено до Дня пам’яті та примирення й річниці Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.
Наші ветерани можуть пишатися такими нащадками, як ми пишаємося своїми захисниками.
В цьому турнірі прийняли участь команди дітей шкільного віку. Це – дві команди (старша і молодша групи) з міста Кам’янка-Дніпровська, команда з села Нововодяне і дві команди господарів поля з Водянської ЗОШ №1 (старша і молодша групи).
Старші групи юнаків Кам’янки-Дніпровської і Водянської ЗОШ №1 легко вийшли до фіналу. А за третє місце була дуже запекла боротьба. Молодша група Водянської ЗОШ №1 в напруженій боротьбі програла першу партію з рахунком 24:26 команді юнаків з Нововодяного, але зібравшись з силами вирвала перемогу з рахунком 2:1. Потім була перемога з рахунком 3:0 над командою (молодша група) з Кам’янки-Дніпровської.
За перемогу в турнірі зустрілися дві найсильніші команди юнаків (старші групи) з Кам’янки-Дніпровської та Водянської ЗОШ №1. Програючи в першій партії з рахунком 0:7, водянці зібралися і здобули дуже важливу перемогу з рахунком 28:26. Друга партія – за командою з Кам’янки-Дніпровської – 25:22. Третю партію, з рахунком 25:21, виграли господарі турніру і четверту з рахунком 25:9 також виграли волейболісти з Водянської ЗОШ №1.
Команда Водянської ЗОШ №1 (тренер О.П. Жовнаренко) нагороджена перехідним кубком, а гравці команди отримали грамоти. Команда-призер також нагороджена грамотами. Нагороджений грамотою і кращий гравець турніру Кирило Яковлєв (м. Кам’янка-Дніпровська).
За команду Водянської ЗОШ №1, яка отримала Кубок Перемоги грали: Данило Кундик, Вадим Шатський, Вадим Касай, Олег Ананьєв, Олександр Мариніч, Данило Лифар, Віталій Пихтін, Дмитро Климак.
Велика подяка директору Водянської ЗОШ №1 В.Д. Чорному за підтримку в проведенні турніру.
Вітаємо переможців та призерів турніру з волейболу, присвяченого Дню Перемоги! Бажаємо подальших спортивних перемог!
Микола Ященко