Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Як ми грали в “Сокіл”(“Джура”)

6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg

З метою виховання у дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я, 19 квітня 2019 року у Водянській ЗОШ №1 було проведено шкільний  етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
У шкільному етапі гри взяли участь 10 роїв з 5-го по 9-ий клас, але із-за різниці в вікових категоріях, рої були розділені на дві групи (5-6 класи) та (7-9 класи). Відповідно до положення про гру «Сокіл» («Джура») до програми гри були включені такі змагання: «Стройовий впоряд», «Творчий конкурс», «Перетягування линви», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Відун», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Добре діло».
І ось уже всі команди вишикувалися на шкільному подвір’ї. З привітальним словом виступив директор школи В.Д. Чорний, який побажав всім учасникам змагань якнайкраще виступити, гарно відпочити, отримати задоволення від спілкування з друзями.
Після вручення маршрутних листів почався конкурс «Впоряд». Це стрункі ряди, знамена, чіткі команди та їх таке ж майже чітке виконання. Після «Впоряду» учасники презентували творчий конкурс з елементами стройової підготовки. І як наслідок суддям нелегко було визначитися з переможцем.
Також учасники гри показали високі результати в конкурсах «Рятівник» і «Відун». Юні рятівники показували своє вміння надавати першу медичну допомогу,  юні історики - свої знання з історії козацького та сучасного українського війська. Змагались також учасники з кожної команди – на смузі перешкод, а групи найвлучніших  змагалися зі стрільби з пневматичної гвинтівки.
В цей час судді  оцінювали творчі  звіти «Доброго діла», тобто опису добрих справ, які кожен рій робив протягом усього навчального року.
Завершилися змагання на стадіоні останнім конкурсом: перетягування канату.
І ось урочисте підбиття підсумків. Серед роїв 5-6 класів 1 місце – рій «Фенікс» (6-Б кл.), 2 місце – рій «Юні козаки» (6-А кл.), 3 місце поділили рої «Отамани» (5-А кл) і «Козацький дух» (5-Б кл.).
Серед 7-9 класів 1 місце - рій «Яструби» (7-А кл.), 2 місце – рій «Лицарі сонця» (8-А кл.), 3 місце – рій «Козацькі діти» (9-Б кл.) 4 місце поділили рої «Серце патріота» (9-А кл.) і «Дружина» (8-Б кл.), а 5 місце посів рій «Соколята» (7-Б кл.).
А після нагородження був сюрприз – у великому казані справжній козацький куліш.
Тож вітаємо переможців, дякуємо за смачний куліш і чекаємо на наступних змаганнях!
Микола Ященко