Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спартакіада з футболу

4.jpg

З приходом весни у Водянській ОТГ розпочалися спартакіади з різних видів спорту. Про змагання з волейболу ми вже повідомляли. А от 12 квітня 2019 року розпочалася спартакіада з футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Водянської ОТГ.
Турнір з футболу надав можливість учням проявити себе у спорті. Змагання відбулись у двох підгрупах. До І підгрупи ввійшли команди учнів Водянської ЗОШ №1, Водянської ЗОШ №2 та Нововодянської ЗОШ. До ІІ підгрупи ввійшли команди Дніпровської ЗОШ №1, Дніпровської ЗОШ №2 та Заповітненської ЗОШ.
Після завершення ігор, за підсумками у півфіналі, який відбудеться 18 квітня на стадіоні ім. А.І.Скрипника зустрінуться Водянська ЗОШ №1 (1 місце), Водянська ЗОШ №2 (ІІ місце), Заповітненська ЗОШ (1місце), Дніпровська ЗОШ №2 (ІІ місце).
Дружня атмосфера, відчайдушний дух до перемоги і неймовірний азарт панували серед вболівальників, а на спортивному майданчику вирували нестримні емоції та запальні баталії, які й подарували учасникам потужну порцію адреналіну.
Бажаємо нашим футболістам спортивного азарту, яскравих перемог та гарного настрою!
Микола Ященко