Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Математичний квест «Цікава математика»

5.jpg
4.jpg
3.jpg

«Життя є число», - вважав великий Піфагор, натякаючи на значущість у сфері існування людини науки нумерології. Цифри дійсно оточують нас повсюди, та тільки ми використовуємо їх більше в математичних цілях. А є й зовсім величини, які не задіяні в побуті, однак цей факт не заважає деяким із них хоча б раз в рік бути в центрі загальної уваги. Наприклад, число «Пі», досліджуване в рамках шкільного курсу, згадують щороку 14 березня в рамках свята - Міжнародний день числа «Пі». І не просто згадують: математики всього світу виявляють незвичайну оригінальність, щоб гідно, яскраво відзначити цю міжнародну дату.
Також і учні Водянської ЗОШ №1 підключилися до проведення цього свята. Протягом тижня учні 7-9 класів готувалися до проведення математичного квесту. Метою даного заходу є активізувати пізнавальну діяльність учнів; підвищувати інтерес до вивчення математики; розвивати уміння учнів спілкуватися з іншими; розвивати логічне мислення, просторову уяву, витримку, пам’ять, сприяти роботі учнів в групах. Також в квесті передбачено виконання спеціальних пошукових завдань за певними підказками.
20 березня відбувся математичний квест між командами 7-9 класів, який підготувала вчитель математики Л.А. Скупа. Команди були поділені на три групи «Пірати», «Піфагори», «Пікселі». Під час гри командам потрібно було знайти приховані завдання і виконати їх. Завдання знаходились у різних місцях – їдальні, медпункті, в комп’ютерному класі, бібліотеці, спортзалі. Так що гравцям довелося добре побігати і швидко міркувати, а головне, діяти чітко і злагоджено. Успішно пройдені випробування зазначались у маршрутному листі контролерами. Переможців по закінченню квесту очікував приз. Перше місце зайняла команда «Піксель», ІІ місце – команда «Піфагор», ІІІ місце – команда «Пірати». Також були нагородженні учасники за найкращу математичну газету.
Ми переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе не тільки переможцем, а й творцем.

Микола ЯЩЕНКО