Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Зі святом 8 березня привітали жінок міста Кам’янки-Дніпровської

33.jpg
22.jpg
11.jpg

У вівторок 5 березня, у Кам’янсько-Дніпровському міському Будинку культури відбулося свято, присвячене відзначенню Міжнародного жіночого дня.
Представниць прекрасної статі зі святом вітали: голова Кам’янсько-Дніпровської міської ради Володимир Антоненко, народний депутат України Володимир Бандуров, голова районної державної адміністрації Валерій Свєшніков, голова районної ради Михайло Пригода, які відзначили, що свято 8 Березня – це символ усього найкращого, що є у нашому житті, – сердечності, доброти, радості, тепла. В цей дійсно чарівний весняний день вони з нагоди свята відзначили грамотами, подарунками та квітами найкращих представниць трудових колективів міста та побажали їм багато радості, щасливих посмішок, взаєморозуміння і любові, теплих слів, добробуту та, щоб довкола жінок завжди панували любов та злагода.
А приємним подарунком від народного депутата України Володимира Бандурова найкращій половині міста – жінкам, присутнім на святі, стали солодощі.
Святкову концертну програму для мам, бабусь, сестер та всіх жінок міста підготували працівники та учасники художньої самодіяльності міського Будинку культури, народні фольклорні колективи «Хозяюшка» та «Надвечір’я», вчителі та учні школи мистецтв, самодіяльні артисти з з села Велика Знам’янка. А виступ юних вихованців Будинку дитячої творчості подарував усім присутнім позитивні емоції та хороший настрій.
НД-інфо