Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«На шляху до взаємодії»

3.jpg
2.jpg

Учитися бути добрими батьками власним дітям ніколи не пізно і не соромно. Для того, щоб наші діти виростали у здоровому і безпечному середовищі у власній домівці та суспільстві, нам, дорослим, треба весь час розширювати свої знання і навички спілкування з дітьми.
Всі батьки хочуть, щоб їхні діти жили в сім’ї щасливо і мирно, були слухняними, відповідальними, розумними. Любити дітей мало, потрібно знати їх, а цьому необхідно вчитися.
Такими словами почалися батьківські збори – практикум для учнів та батьків 9-А класу Водянської загальноосвітньої школи №1 ім. Ф.О. Окатенка, які підготувала класний керівник Л.А. Скупа.
Метою та завданням тренінгу було: поглибити знання батьків з питань виховання дітей, дати батькам можливість поділитися своїм досвідом сімейного виховання і підвести їх до аналізу особистого педагогічного досвіду; підвищувати психолого-педагогічну компетентність батьків у питаннях дитячо-батьківських стосунків, залучати батьків до організації навчально-виховного процесу, зацікавлюючи їх шкільним життям дітей.
Основний етап роботи здебільшого включав в себе практичні вправи відповідно до мети і завдань тренінгу. Це такі як: вправа на знайомство «Це моя дитина», вправа «Правила роботи в групі», «Сенкан», «Екзамен для батьків», «Моя сім’я». Також Лілія Анатоліївна прочитала для батьків і учнів міні-лекцію „Три шляхи у вихованні”.
Остання вправа тренінгу мала назву “Щаслива сім’я”, метою якої було надати можливість учасникам використати знання про сім’ю, родину шляхом створення колажу. Після завершення роботи учасники групи презентували свої роботи у великому колі.
Виховання дітей – важлива справа. Це складний процес, який час від часу підлягає ризику. Батьки повинні завжди пам’ятати про свою відповідальність за дитину.
Микола Ященко