Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СПАРТАКІАДА ТРИВАЄ. ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

5.jpg

21 лютого 2019 року на базі Водянської ЗОШ №1 згідно з затвердженим календарним планом спортивно-масових заходів департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації відбулась спартакіада серед учнів загальноосвітніх закладів Водянської ОТГ.
Мета заходу – залучення учнів до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, інтелектуальних здібностей, пізнавальних інтересів, а також розвитку ігрових видів спорту, формування та збагачення особистої культури учасників, визначення найсильніших команд та спортсменів для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед вихованців загальноосвітніх закладів освіти. Такі змагання проводяться щорічно з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, футбол, легка атлетика, легкоатлетичний крос, настільний теніс, туризм.
В цей день був проведений ІІ етап змагань з волейболу серед дівчат. В спартакіаді прийняли участь вихованці Водянської ЗОШ №1, Водянської ЗОШ №2, Нововодянської ЗОШ та Заповітненської ЗОШ. Перше місце зайняла команда Заповітненської ЗОШ, яка і буде представляти Водянську ОТГ в ІІІ етапі. Друге місце посіла команда дівчаток з Водянської ЗОШ № 2 і третє місце у команди Нововодянської ЗОШ.
Вітаємо команди і бажаємо команді Заповітненської ЗОШ перемоги в наступному етапі.

Микола Ященко