Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Вітаємо з перемогою!

7.jpg

На базі Водянської ЗОШ №1 Водянської ОТГ 16 лютого 2019 року відбувся обласний турнір з паркового волейболу Мікс (чоловіки і жінки), присвячений 30-річчю виводу військ з Афганістану. В турнірі прийняли участь 8 команд: смт Веселе, с. Велика Білозерка, м. Василівка, «Лідер» (м. Кам’янка-Дніпровська), с. Гоголівка Веселів-ського р-ну, ОТГ Водяне, ДЮСШ (м. Кам’янка-Дніпровська) та ЗОШ №2 (с. Водяне).
Відкриваючи турнір, голова сільської ради Сергій Єрмаков відзначив важливість проведення таких заходів, їх патріотично-виховне значення для молодого покоління, непорушність військових традицій і пам’яті про тих, хто віддав життя виконуючи військовий обов’язок. Спортсменам і присутнім в залі вболівальникам побажав удачі в спорті та в житті, здоров’я, мирного неба.

До слів привітання приєднався директор школи Віталій Чорний, який побажав учасникам гарного настрою, оптимізму та впевненості в перемозі, а усім глядачам – отримати масу позитивних емоцій і нових вражень.
Після декількох годинного суперництва  з першої групи до фіналу вийшла команда ОТГ с. Водяне, а з другої групи – команда «Лідер» (Кам’янка-Дніпровська). За третє місце вийшли поборотися команда з м. Василівки і команда с. Гоголі-вка Веселівського р-ну. Фортуна була на стороні команди з м. Василівки – вони зайняли ІІІ місце.
У фіналі зустрілися дві найсильніші команди: «Лідер» (Кам’янка-Дніпровська) і ОТГ Водяне. Волейболісти запекло боролися за перемогу. Турнір тривав майже 10 годин, але за цим варто було спостерігати. Вболівальники зривались з місць, і кожен підтримував свою команду оплесками та гучними вигуками. Вдалі настанови тренерів допомагали спортсменам зробити влучний кидок і випередити суперників. У наполегливій боротьбі перемогу здобула команда  ОТГ с. Водяне, ІІ місце «Лідер» (м. Кам’янка-Дніпровська).
І, по завершенню турніру, сільський голова Сергій Вікторович Єрмаков вручив грамоти і кубки:
- кращим нападаючим стала Катерина Сіроклін;
- кращим захисником – Лариса Воробьова;
- кращим зв’язним – Валерія Крамаренко;
- наймолодший гравець Валерія Пономарьова.
Як прокоментував головний суддя змагань Віталій Дорошенко, турнір пройшов на високому рівні, усі команди змістовною грою принесли задоволення своїм шанувальникам.
Волейболісти висловлюють щиру подяку Віктору Єрмакову за підготовку та проведення турніру, спонсорам турніру Артуру Хачатурову і Андрію Папояну за фінансову і матеріальну підтримку, а директору Водянської ЗОШ №1 Віталію Дмитровичу Чорному за надання спортивної зали для проведення турніру.
Ще раз вітаємо команду ОТГ с. Водяне з перемогою!
Микола Ященко