Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Мову, як неню треба любити

20.jpg
19.jpg

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків.
Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра,
нескінченна річка слів, струмочок надії.
У дитячому секторі «Кам’янсько–Дніпровської публічної бібліотеки» відбулася година мовних ігор «Мову, як неню треба любити», присвячена українській мові - одному з найбільших надбань нашого народу.
Її учасниками стали учні 5-х класів гімназії «Скіфія» разом зі своїм вчителем Н. В. Парамоновою та шкільним бібліотекарем Н.М. Пришко. Для зустрічі була підготовлена цікава конкурсно-розважальна програма, яка включала в себе ігри, загадки, вікторини,скоромовки, шаради, змагання на кращого знавця рідної мови. Учасники заходу мали змогу показати свої уміння, навички, ерудицію, кмітливість. Діти щиросердечно освідчувалися в любові до рідного слова, в цікавій формі вчились правил граматики.
Дуже сподобався учням конкурс «Знавці української мови», де школярі змогли продемонструвати свої знання і вкотре підтвердити думку, що українці – це дійсно розумна нація, яка має чим пишатися. Діти зробили висновок, що вивчати рідну мову, збагачувати словниковий запас, досконало володіти нею – обов’язок кожного справжнього українця.
Гарний настрій та чудова атмосфера тривали упродовж всього свята. Діти показали неабиякі знання за що отримали солодкі призи. Також на огляд школярам була представлена книжково-ілюстративна виставка «В ній материнська ласка і любов», в якій в повному обсязі висвітлена література фонду бібліотеки по даній тематиці.
Щасливі та усміхнені всі учасники заходу сфотографувалися на згадку біля перегляду літератури.
Сектор дитячого обслуговування