Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Турнір з волейболу на приз Ф.О. Окатенка

16.jpg
15.jpg
14.jpg
13.jpg

Стало традицією, щороку, на початку лютого у  Водянській ЗОШ №1 проводити шкільний турнір з волейболу  на кубок Ф.О. Окатенка,  приурочений  до Дня звільнення села, який започаткував  ще в 1981 році тренер з волейболу О.П. Жовнаренко.
Мета і завдання заходу – це популяризація волейболу серед учнів, сприяння розвитку олімпійського спорту в Україні, пропаганда здорового способу життя, формування в українців фізичного і морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості молодих людей.
Не став винятком і цей рік. 7-8 лютого 2019 року в оновленій спортивній залі Водянської ЗОШ №1 пройшов 38 турнір з волейболу серед учнів 5-7 і 8-11 класів,  присвячений 75 річниці звільнення села Водяне від фашистських загарбників. Всього прийняло участь 8 команд. 
В перший  день турніру серед учнів 5-7 класів перше місце зайняла команда 5-а класу, які від директора школи В.Д.Чорного отримали грамоти і кубок. До складу команди-переможця  ввійшли: А. Покалюк, М. Харитонов, Г. Рябошапка, П. Коваленко, Д. Єрьоменко, С. Захарьєв , М. Оверко. Другого дня змагалися учні 8-11 класів і тут здобула  перемогу команда 11-б класу, гравці якої: Д. Кундик, Є. Безгінов, О. Єрьоменко, В. Касай, В. Шатський, В. Пихтін.
Вітаємо команди з перемогою і бажаємо  в майбутньому ще більше перемог. 
Микола Ященко