Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


МОЯ СОБОРНА УКРАЇНА ЗНОВ ЗУСТРІЧАЄ НОВИЙ ДЕНЬ…

18.jpg
17.jpg
16.jpg
15.jpg

Сьогодні, 22 січня, в Кам’янсько-Дніпровській міській об’єднаній територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України. «Разом з власної волі з 1919 року» - під таким гаслом цьогоріч Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня (об’єднання у 1919 році східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу).
Заходи пройшли в Кам’янсько-Дніпровському міському Будинку культури та сільському Будинку культури «Знам’янський». Урочистості розпочались з виконання Державного Гімну України. Серед гостей були присутні: заступники міського голови Володимира Антоненка – Олена Козулькова та Андрій Дятлов, депутати міської ради Валентин Колесник та Анатолій Бас, представники духовенства, підприємств та організацій Кам’янсько-Дніпровської ОТГ, а також її мешканці.
Головна теза обох заходів: Акт злуки був виявом прагнення українського народу утворити єдину державу, а виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації. Під час урочистостей було продемонстровано історичні документальні кадри про події, які відбувалися майже 100 років тому.
Продовженням урочистих заходів стали зворушливі патріотичні концерти за участі артистів та творчих колективів обох Будинків культури. У селі Велика Знам’янка свої таланти гостям дарували: вокальний гурт «Колорит», танцювальний колектив «Колібрі», гурт «Діамант», вокаліст Михайло Борисович Байдак, а також маленькі учасники: вихованці я/с «Берізка» та учні Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. У міському Будинку культури перед присут-німи виступили: вокальний колектив «Гармонія», квартет «Дніпряночка», вихованці Дитячої школи мистецтв та вокальний колектив «Крещендо» Будинку дитячої творчості.
Віримо, що територіальна цілісність нашої держави, яка скріплена кров’ю багатьох тисяч незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі в тому, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови вільної й демократичної, економічно й духовно багатої України, якою пишатимуться наші нащадки.

Відділ організаційної та інформаційної роботи виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради