Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Канінули: пограємо?

1.jpg

Як не дивно, але у вік тотальної комп’ютеризації чималої популярності набувають настільні ігри, які сприяють спілкуванню та інтелектуальному розвитку. Члени дитячого клубу «Дозвілля» Великознам’янської бібліотеки № 1 на зимових канікулах взяли участь у тижні настільних ігор «Канінули: пограємо?».
Усі бажаючі могли розважитись різними настільними іграми, які розвивають логіку, зір, слух, моторику, тренують зорову пам’ять, а також стратегічне і тактичне мислення. Комусь припало до вподоби складати із пазлів картини «Алладін», «Зоотопія» чи «Лео-люкс», іншим здійснювати екскурсії з настільними іграми: «Казкові пригоди», «Як козаки Снігурку рятували», «Зранку до вечора», «Неминуча катастрофа», «Змії та драбини», «Губка Боб», «Лудо» або зіграти в захоплюючу гру «Хто я?». Юні шашкісти та шахісти тренували навички в своїй улюбленій інтелектуальній грі.
Юні відвідувачі цікаво та змістовно провели час у бібліотеці, добре відпочили, граючи в ігри. Крім того відвідувачі переконалися, що без електронних гаджетів також можна весело і корисно відпочивати! Адже тепер сучасна бібліотека асоціюється не тільки з книгою, але й з настільними та комп’ютерними іграми.
Т.С. Дудко, завідуюча бібліотекою.