Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Жити за законами краси

4.jpg

«Нехай тендітні пальці естетики
Торкнуть Вам серце і вуста»
Ліна КОСТЕНКО

З 3 грудня по 7 грудня 2018 року в школі був проведений тиждень естетичного виховання за темою «Прощання з осінню», який був наповнений різноманітними заходами: відкритими уроками, виставкою-конкурсом стіннівок та поробок з природньо-го матеріалу. На уроці, зі своїм класним керівником Оленою Анатоліївною Кочергою, учні 4-А класу милувалися осінньою красою, співали гарні пісні, грали на музичних інструментах шумового оркестру. Діти, перевтілившись у золотаві листочки, кружляли під звуки Ф.Шопена «Осінній вальс», відчуваючи подих прохолодного вітру та красу чудової, замріяної, загадкової осені. А під час малювання, ми переконались, що на аркушах паперу дійсно розцвітають душі наших дітей.
У чарівний світ музики Чайковського повела четвертокласників учитель музичного мистецтва – Галина Миколаївна Мамросенко. Урок «Прощання з осінню» роз-крив у душах дітей естетичні почуття прекрасного, замрії, адже музика – це мова серця.
Праця – це кришталеве джерело творчого розвитку особистості. Наші діти побували у світі прекрасного, збагативши свою душу не-оціненним скарбом – творчою працею. Кожна річ була зігріта теплом дитячих рук і створена під керівництвом учителя трудового навчання Руслана Олеговича Бондарчука, за допомогою батьків, бабусь під гаслом: «Квітуй во славу України, талантів молодих перлина!». Творчість пробудила в учнях повагу до культурної спадщини, стала мірилом смаку та майстерності. Шкільною комісією були обрані найкращі вироби учнів: Олени Бенькової (8-Б клас), Антона Таліпова (6-Б клас), Єви Шевченко (3-А клас), Олександра Щелкунова (3-А клас), Дар’ї Помаз (5-Б клас), стіннівки 8-А, 6-Б, 9-Б класів.
Скільки радості і захоплення було в очах наших дітей, адже краса – це радість життя. Людина є людиною тому, що вміє бачити цю красу. Зупинись і ти, людино, в здивуванні перед красою, і в твоєму серці розквітне добро.
Дорожи красою, бережи її, бо ти на Землі Людина. Творчих злетів, дорогі діти та вчителі, і нових успіхів бажає педколектив КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»
Т.М. БОНДАРЧУК, вчитель української мови та літератури КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»