Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Хто попереджений, той захищений

3.jpg

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це не просто чергова значуща дата в календарі, а день скорботи за мільйонами померлих від цієї невиліковної хвороби. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.
«Хто попереджений, той захищений» — під таким гаслом до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, пройшов позакласний захід в Водянській загальноосвітній школі № 2, мета якого – в черговий раз звернути увагу учнів на дану проблему людства. Під керівництвом заступника директора школи з виховної роботи О.В. Ященко, вчитель основ здоров’я І.В. Яковенко та класні керівники 5-11 класів оформили виставку плакатів, де учні в своїх творчих роботах за-стерігали про небезпеку ВІЛ-інфекції, розповідали про шляхи передачі та рекомендували засоби профілактики.
Позакласний захід охопив учнів 5-7 та 8-11 класів. Для учнів 5-8 класів проведено заняття в тренінговій формі за тематикою «Твоє життя - твій вибір». Мета якого була допомогти учням крок за кроком розвивати сприятливі для здоров’я життєві навички.
З учнями 8-11 класів проходило тренінгове заняття з теми: «Ні! Наркотичним і токсичним речовинам, спільному використанню колючими або ріжучими предметами». Дана тема є дуже актуальною для молоді, тому метою тренінгу було – надати учням інформацію про вплив наркотичних речовин на організм підлітків та, особливо, щодо можливості інфікування ВІЛ.
Під час тренінгу було багато запитань, багато відповідей, в процесі якого учні приймали активну участь у виконанні запропонованих завдань, отримали масу задоволення та нової важливої інформації. Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного за-хворювання та зробити правильний вибір у житті.
Статтю підготувала вчитель основ здоров’я І.В. ЯКОВЕНКО