Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Гідність і Свобода! Вписано в серцях

6.jpg

Українська земля … Земля щедро полита кров’ю її синів і дочок.
З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українців до волі та незалежності рідної землі-неньки України.
Вже п’ятий рік поспіль за наказом Президента України 21 листопада відзначають «День гідності та свободи».
От і сьогодні в сільському Будинку культури «Знам’янський» був проведений ранок, присвячений Дню гідності та свободи.
Ведучі коротко розповіли про боротьбу українського народу за свою волю і незалежність, про волонтерський рух, який виник в Україні під час Майдану і відіграв важливу роль під час революції.

На святковий ранок були запрошені учні 4-х класів Великознам’янської ЗОШ №1, які підготували малюнки та вірші про рідний край, про Україну, а дівчатка з танцювального колективу «Ritmix» виступили з українським таночком.
На останок програми діти з малюнками зробили загальне фото на згадку про зустріч яка відбулась, та просили мене, як волонтера, передати їх малюнки на передову, в свою чергу, я дала слово, що всі ці малюнки будуть на передовій до Дня захисника України, а це вже буде 6 грудня 2018 року.
Я щиро вдячна працівникам сільського Будинку культури «Знам’янський»: директору Тетяні Олегівні Бас, художньому керівнику Олені Олександрівні Дячук, бібліотекареві філії №1 Тетяні Семенівні Дудко, акомпаніатору Сергію Юлійовичу Кобзарю, а також вчителям Великознам’янської ЗОШ №1 О.А. Морозовій, О.А. Кочерзі та педорганізатору Н.М. Кузнецовій за підтримку та патріотичне виховання молоді.
Я вірю, що прийде час наших онуків, які неодмінно побудують квітучу, мирну і багату нашу неньку – Україну. Де в мирі та злагоді, в радості та достатку будуть жити щедрі та привітні, щасливі, миролюбні українці.
Н.А. ФЕДОРУК, волонтер, громадський діяч, с.Велика Знам’янка

РЕАЛ ПЛАСТ