Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Дивосвіт» відкриває таланти

3.jpg

В місті Запоріжжі за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обл-госадміністрації пройшов Міжнародний фестиваль мистецтв «Дивосвіт», який традиційно організовує громадська організація «Центр «Світ очима дітей».
Понад 1500 талановитих дітей різних вікових категорій зібрались в Запоріжжі на фестивалі, який має на меті відродження і зміцнення національних музичних традицій і проводиться для популяризації української дитячої і молодіжної культури не тільки на національному, а й на міжнародному рівнях.
Приймали участь у фестивалі і наші вихованці Кам’янсько-Дніпровського міського Будинку дитячої творчості, які приїхали додому з високим нагородами.
В номінації естрадний вокал диплом І степеня, кубок фестивалю «Дивосвіт» та сертифікат з грошовою премією отримав соліст ансамблю «Крещендо» Євген Макаренко, а дипломи ІІ ступеню – Валерія Фролова та Олександра Бушуева.
Диплом І ступеня на разі і у копільці ансамблю «Крещендо», кожний учасник якого отримав медалі та дипломи за високий рівень своєї музичної майстерності.
І сьогодні ми поздоровляє керівника театру естрадної пісні «Крещендо» Ларису Миколаївну Стельмащук і наших зірочок, вихованців БДТ, учасників ансамблю «Крещендо»: Євгена Макаренко, Леру Фролову, Сашу Бушуєву, Аню Дарієнко, Валю Куницьку, Настю Цецевич, Крістіну Пучкову, Злату Оніщенко, Марину Брантову, Поліну Московку, Катю Рак, Елю Коваленко, Ксюшу Венгер з високими оцінками їх музичного таланту і бажаємо нашим маленьким артистам великих перемог в усіх музичних конкурсах і фестивалях, в яких вони прийматимуть участь.
НД-інфо