Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спортивні досягнення нашої молоді

1.jpg

23-25 листопада у м. Токмак Запорізької області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів, який проходив під керівництвом комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Федерації гирьового спорту.
Серед учасників змагань були спортсмени із Запоріжжя та області (Токмак, Мелітополь, Вільнянськ, Кам’янсько-Дніпровський район – село Велика Знам’янка), Дніпра, Одеси, Білогородки, Борисполя, Святошного (Київська область), Близнюків, Ізюму (Харківська обл.), Бобринцю (Кіровоградська обл.), Каневу (Черкаська область), з Луганської області. Всього 200 гирьовиків – юнаків і дівчат від 6 до 18 років змагались у виконанні вправ «ривок» і «поштовх».
Серед спортсменів, які представляли Запорізьку область на цих змаганнях, гарні результати показали наші школярі із села Велика Знам’янка у складі команди Запорізької єпархії УПЦ «Дружина». Це учні Великознам’янської ЗОШ №1 і №3: чемпіонка України Ганна Василейко (вагова категорія –до 40 кг, вага гирі 8 кг), срібні призери Софіко Арутінова (до 35 кг, 4 кг) та Неоніла Пуценко (до 55 кг, 12 кг) і бронзовий призер Олег Іванюк (+65 кг, 8 кг). Анастасія Пшеничнікова (м. Енегргодар, ЗОШ № 2), Софія Величко, Руслан Мироненко, Анастасія Мироненко, Роман Арутінов, Олексій Злиденний, Ілля Сукайло, Ярослав Бас, Денис Раєв, Георгій Татевосян (Великознам’янська ЗОШ №1) також показали гарні результати, кожен у своїй віковій і ваговій категоріях, та підтвердили, а деякі і підвищили, свої спортивні розряди.
В цілому, за підсумками змагань, спортсмени Запорізької області показали найкращий результат, виборовши 10 золотих медалей. Дуже приємно, що серед них є і наша, яку здобула учениця 7 класу із сільської школи.
Діти тренуються після уроків 3 рази на тиждень під керівництвом викладачів недільної школи «Знамення» Анатолія Баса (начальник комунального господарства) і Тетяни Липи (вчитель ЗОШ №1). Головний тренер команди багаторазова чемпіонка України та світу з гирьового спорту Любов Волкова-Черепаха. Серед досягнень команди недільної школи «Знамення» та збірної команди «Дружина», у поточному році, два Кубки переможців: Кубок апостола Андрія Первозванного та Кубок «Ядрового герцю».
Дітей активно підтримують наші благодійники – віряни храму «Знамення», а також керівництво Кам’янсько-Дніпровської об’єднаної територіальної громади. Це гідний приклад того, як спорт єднає людей на добрі справи. І під час своєї невеличкої, поки що, спортивної кар’єри ми зустріли дуже багато людей із різних куточків нашої країни, які докладають усі свої сили на розвиток дитячого спорту і здорового дозвілля, зміцнення їхньої сили і волі та духовного зростання.
Бажаємо всім Божого благословення і многая благая літа.
Тетяна Липа, тренер команди