Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Камянсько-Дніпровська районна філія Декада зайнятості осіб з інвалідністю

2.jpg
1.jpg

Тренінг День відкритих дверей «Повір у себе»

В Кам’янсько-Дніпровській районній філії 20 листопада розпочато «Декаду зайнятості осіб з інвалідністю». Вона розпочалася з Дня відкритих дверей.
До участі в Дні відкритих дверей було запрошено заступника начальника Управління соціального захисту населення Тетяну Гонтову та головного спеціаліста «Кам’янсько-Дніпровського бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилу Антоник.
Для відвідувачів філії було проведено тренінг «Повір у себе». Під час тренінгу завідувач сектору активної підтримки безробітних Юлія Козоровська ознайомила з інформацією про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках, надала інформацію щодо можливості професійного навчання, участі у оплачуваних громадських роботах, започаткування власної справи.
Тетяна Гонтова довела до слухачів інформацію про можливість оформлення житлово-комунальної субсидії, про можливість її часткового повернення та які послуги надає управління для осіб з обмеженими можливостями.
Людмила Антоник розповіла про систему безоплатної правової допомоги, висвітлила питання прав та соціального захисту осіб з інвалідністю в Україні.
Учасники Дня відкритих дверей мали змогу отримати консультації юриста, профорієнтатора та інших спеціалістів філії, всі бажаючі мали змогу залишати своє резюме.