Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Добрі справи в дії

2.jpg

Наші діти – наше майбутнє. А для того, щоб вони розвивались та отримували якісні знання на території громади функціонують дошкільні навчальні заклади, яким громада приділяє увагу у вирішенні всіх нагальних проблем.
Потрібно зауважити про те, що стан справ у дошкільних установах знаходиться на постійному контролі у голови громади. І про те, що існує необхідність в придбанні нового обладнання для їх кухонь, він довідався при плановому відвідування установ в ході підготовки до опалювального сезону. Для того щоб вирішити це питання Володимир Володимирович звернувся за допомогою до керівників підприємців та фермерських господарств, які знаходяться на території Кам’янсько-Дніпровської громади.
Довго чекати не довелося. На його прохання відгукнувся керівник фермерського господарства «Прогрес Агро Плюс» Сергій Черепанов, який і виділив кошти на придбання для дитячих установ двох виробничих м’ясорубок.
Тому, 9 листопада, голова Кам’янсько-Дніпровської ОТГ Володимир Антоненко, разом з керівником фермерського господарства «Прогресс Агро Плюс» Сергієм Черепановим, відвідали дитячі садки «Тополек» і «Зайчик» для того, щоб вручити подарунки.
Звичайно ж, цьому були дуже раді директори дитсадків, а особливо кухарі, яким з появою нового обладнання буде набагато легше справлятися зі своєю роботою.
Директор ясел-садка «Топольок» Наталія Арсентєва та директор ясел-садка «Зайчик» Наталія Панасенко (м. Кам’янка-Дніпровська), отримуючи такий цінний подарунок, звернули увагу на те, що керівництво громади оперативно реагує на моменти, які потребують вирішення.
В ході відвідування Володимир Володимирович поцікавився і тим, як працює система опалення, на що отримав схвальну відповідь. Адже в приміщеннях садочків дійсно комфортно, затишно і тепло.
Керівництво дитсадків висловлює Володимиру Антоненко і Сергію Черепанову подяку за увагу та турботу і сподіваються, що ФГ  «Прогрес Агро Плюс» не залишиться осторонь від вирішення і інших питань щодо забезпечення необхідним обладнанням установ ОТГ.
Втім, Володимир Антоненко наголосив:
– Добре, що є люди, які йдуть назустріч та допомагають нам. Але я звертався за допомогою до багатьох підприємців і фермерів, чиї господарства знаходяться на території громади, тому очікую від них також посильного вкладу в розвиток Кам’янсько-Дніпровської ОТГ.
Тетяна ПАЛАМАР