Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Марафон «Живе дерево»

2.jpg

Ми посадимо липи і клени – буде все місто зелене.
Ми посадимо в полі тополі, хай вони зростають поволі.
Ми садочок обсадимо бузками, прикрасимо клумбу квітками.
Хай ростуть дерева і квіти, нехай будуть здоровими діти!
Дерева зростатимуть з нами, шелестітимуть тихо гілками.
Хай же шумить тополина! Хай цвіте, розквіта Україна!
НВК в цьому навчальному році долучився до міжнародної Програми «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів», яка сприяє здоровому способу життя, здоровому харчуванню, здоровому оточуючому середовищу, в якому ростуть і розвиваються наші учні.
З цією метою учні 9-А класу нашої школи провели невелике дослідження. Вони з’ясували, що 30-ти особам для повноцінного дихання потрібен кисень, який виробляють 10 дерев. В нашій школі навчається 586 учнів, щоб забезпечити їх киснем потрібно 195 дерев.
На території НВК росте 158 дерев, не вистачає 37 дерев. Тому 26 жовтня учні нашої школи посадили туї, клени, дуби, сосни, акацію, тополі, гібіскуси, юку, бузок, щоб всі учні і вчителі були забезпечені необхідною кількістю кисню під час освітнього процесу.
Наша шкільна спільнота щиро вдячна громадськості міста, що не залишилась байдужою і приєдналася до марафону. Особлива подяка лісничому Кам’янсько-Дніпровського лісового господарства Євгенію Миколайовичу Яновському, який безкоштовно надав саджанці туї, канадського клена, дубів, сосен. А директор міського комунального підприємства «Карат» Максим Миколайович Баранов, з радістю доставив їх до нашого закладу.
Завдяки цьому марафону на нашому шкільному подвір’ї стало зеленіше та затишніше.
С.В.Яковлєва,
вчитель Кам’янсько-Дніпровського НВК

РЕАЛ ПЛАСТ