Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ти краще всіх – рідне село!

9.jpg
8.jpg
12.jpg
11.jpg
10.jpg

В суботу 13 жовтня, у мальовничому селі Заповітне на площі біля сільського Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня народження села, якому виповнилося 55 років.
Концертна програма була веселою та різножанровою. Самодіяльні артисти читали вірші та співали пісень. Порадували своїми талантами і маленькі жителі села.
Привітав зі святом односельців виконуючий обов’язки старости села Вадим Жаравін, який звернулася до односельців та гостей з привітаннями та побажаннями добра, здоров’я, родинного затишку. Щоб в кожній домівці панували мир та спокій, збувалися всі заповітні мрії!
Родзинкою свята було нагородження цінними подарунками жителів села. Їх отримали: найстарші жителі села – Дар’я Миколаївна Хамазюк та Олексій Опанасович Лега, золоті ювіляри – Любов Миколаївна та Микола Йосипович Імшенецькі, Ірина Федорівна та Микола Антонович Игнатюк, Валентина Захарівна та Олександр Степанович Скрипник. Отримав подарунок і наймолодший житель села – Олександр Летніков. Не обій-шли увагою і трудові колективи: дитячого садка «Золота рибка», Заповітнен-ської ЗОШ, Заповітненського ФАПу та комунального підприємства.
Славили і хазяїв найкращих дворів, від яких, як зауважили ведучі, глаз не відвести - в зеленому вбранні сад, рясніє море квітів, стоїш і милуєшся, не в силах знайти в захопленні слів. А хазяї тієї краси це – Валентина Іванівна і Володимир Михайлович Чувірови, Світлана Іванівна і Віталий Петрович Меркуш та Надія Іванівна і Микола Васильович Похилі.
Одержали нагороди і колектив працівників Будинку культури та всі учасники художньої самодіяльності, які на протязі багатьох років радують своєю творчістю сельчан, це – танцювальна група «Улибка», вокальна дитяча група «Домісолька», вокальна група «Степнянки» і солісти естрадного виконання.
А допомогли підготувати свято місцеві підприємці: Галина Іванівна Панова, Галина Михайлівна Тініна, Наталья Миколаївна Гребенюк, Наталья Сергіївна Сокол-Черніловська, Віра Іванівна Цукило, Ганна Сергіївна Некрасова, Тамара Миколаївна Гончарова та Володимир Вікторович Забутній, яким організатори заходу виказують велику вдячність.
Після концерту всіх присутніх частували смачнючою польовою кашею і до пізнього вечора на все село лунала музика, а селяни танцювали, співали та розважалися.
Тетяна ПАЛАМАР

РЕАЛ ПЛАСТ