Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло - пахне цвітом село…»

5.jpg
4.jpg
3.jpg

Щорічно за традицією, у першу суботу жовтня мешканці Дніпровки відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, поради батька. І цього року 6 жовтня святкували 231-у річницю з дня народження села. Зі смаком прикрашена площа зустрічала людей, лунала жива музика.
Свято відкрила в.о. старости села Людмила Федорівна Моловичко, яка представила гостей свята: депутата обласної ради Володимира Анатолійо-вича Величко, голову Водянської об’-єднаної територіальної громади Сергія Вікторовича Єрмакова, секретаря громади Оксану Михайлівну Хоменко, секретаря виконкому Світлану Павлівну Уткіну, директора центра культури і дозвілля Світлану Володимирівну Сущенко, в.о. старостів сіл Нововодяне Михайла Михайловича Чорного, та Заповітне Вадима Віталійовича Жаравіна, настоятеля Святомихайлівського храму отця Сергія.
Вітав жителів села зі святом і депутат обласної ради Володимир Величко, бажаючи їм доброго здоров’я, святкового настрою. Володимир Анато-лійович подарував мультиварку для дітей дитячого садка «Веселка» і дитячий майданчик, який влаштований на центральній площі села.
Голова територіальної громади С.В.Єрмаков привітав усіх присутніх та побажав міцного здоров’я, високих врожаїв, миру, добра і процвітання. Сергій Вікторович вручив Почесні грамоти активістам села, а Людмила Федорівна – подарунки.
З привітанням виступили в.о. старостів сіл громади Вадим Віталійович Жаравін (с.Заповітне), Михайло Михайлович Чорний (с.Нововодяне) та настоятель Святомихайлівського храму отець Сергій. Директор центра культури та дозвілля територіальної громади Світлана Володимирівна Сущенко поздоровила зі святом і подарувала пісні, які дуже сподобалися всім присутнім.
Із теплими словами до своїх односельців звернулася в.о. старости Л.Ф. Моловичко, яка подякувала тим людям, що небайдужі до проблем села та беруть активну участь у його житті, зокрема тим, хто допомагав під час підготовки свята.
Людмила Федорівна привітала всіх з Днем села та професійними святами: вчителів, працівників поштового відділення, бібліотекарів. Багато теплих, добрих слів і побажань пролунало на адресу людей похилого віку, кожному був вручений подарунок. Вона зазначила, що наше село красиве і квітуче, та справжня прикраса – це працьовиті і скромні люди, які проживають в ньому.
Поздоровлення і щирі побажання були подружній парі Олександру Григоровичу і Олені Микитівні Сідельниковим. Вони в любові та злагоді прожили 60 років. Виховали сина і доньку, які порадували їх внуками та правнуками.
Привітання отримали: сім’я Микоць, в якій народилася маленька донечка і вона є самою наймолодшою мешканкою села; багатодітна матір Тетяна Іванівна Осітрова, яка провела у дитячих ліжечок багато безсонних ночей, виховуючи п’ятьох порядних, працьовитих дітей; Олена Яківна Волкова – занадто добра і працьовита жінка, якій виповнилося 99 років з Дня народження, що в свої роки пізнала нелегку селянську працю і до цього часу випромінює оптимізм і надію.
Успіх села залежить від здоров’я його мешканців. Про це постійно дбають медики нашої медамбулаторії. Про кожного можна сказати багато хороших слів. На святі відзначена Тетяна Іванівна Багнюк - лікар за покликанням. Кожному пацієнту вона віддає тепло свого серця, знання і майстерність. Також Людмила Володимирівна Сідельникова багато років працювала лікарем. Вона чуйно, уважно і професійно ставилася до пацієнтів. Всі вони отримали подарунки, які вручила Людмила Федорівна Моловичко.
Концерт відбувся за участі учасників художньої самодіяльності СБК: хору «Дніпровські зорі» та солістів Олександра Власовця, Олексія Фаніна, Миколи Окружко,Олександра Дороднова, Григорія Маричева,Тетяни Маркової, Галини Панкєєвої та учениці ЗОШ №2 Таїсії Солощенко. Раділи мешканці села і виступу вокального ансамблю вчителів ЗОШ №1 під керівництвом О.М. Гаврилюк. У їх виконанні пролунали пісні, які присвячувались Україні, рідному краю, рідним батькам. Сподобалась сценка про куму у виконанні працівників Будинку культури. Малюки дитячого садка «Веселка» виконали танець «Джентельмени».
Діти, які брали участь у концерті отримали солодкі подарунки.
Після концерту відбувся розіграш лотерей, масові гуляння. Учасників свята пригощали рибною юшкою, гречаною кашею з м’ясом тощо.
Свято стало можливим завдяки свідомим керівникам підприємств, закладів торгівлі. Вдячність Вам та шана від людей.
Запам’яталися слова однієї жінки: «Село живе допоки пісня лине». І таки правда. Дніпровка – живе село! Добро віддячується добром. Тож робімо добрі вчинки, допомагаємо один одному. І куди б не закинула нас доля – не забуваймо про рідне село!
Мені особисто довелося почути багато схвальних відгуків про свято і добрі слова на адресу Л. Ф. Моловичко. Відзначили її порядність, високу культуру, працьовитість, наполегливість у вирішенні питань життєзабезпечення громадян. А ще – щирість, доброзичливість у спілкуванні з односельцями, увагу до кожної людини, прагнення допомогти.
Дбаючи про майбутнє, дніпровці визначаються з обранням старости села. Єдиною достойною кандидаткою вважаю – Людмилу Федорівну Моловичко. Вона довела це не лозунгами і обіцянками, а конкретними справами. Думаю, що дніпровці на виборах старости села, які відбудуться 28 жовтня 2018 року, проголосують за її кандидатуру.
Мудрості вам, натхнення на добрі справи для рідного краю, в ім’я України.
Наталія Жукова, заступник директора з культурно-масової та інформаційної роботи Водянської сільської ради