Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


До Дня людей похилого віку у Водянській громаді відбувся святковий захід для найстарших жителів села

13.jpg
12.jpg

День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
1 жовтня в гарну святкову залу водянського кафе «Звезда Востока-2» були запрошені поважні гості – найстарші жителі села.
Розпочала захід ведуча свята, начальник відділу культури Водянської громади Світлана Сущенко словами:
– У цей день ми вітаємо людей поважного віку, котрі все життя жили для дітей, для громади. І цей сонячний день такий же прекрасний, як і ці люди: світлі, чисті. Бажаємо вам щирого щастя, здоров’я і довгих років життя!
Привітав зі святом присутніх і голова Водянської об’єднаної територіальної громади Сергій Єрмаков:
– 1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що за-свідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Тому у цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Висловлю вам щиру повагу і глибоку подяку за Вашу мудрість та збереження активної позиції у розвитку нашої громади. Щиро бажаю кожному міцного здоров’я, злагоди, добробуту, більше тепла і радості.
Слова вітання на честь шанованих жителів громади лунали від голови ветеранської організації Миколи Григоровича Мендрика та ветерана праці Миколи Михайловича Германа.
А в розважальній програмі прийняв участь народний фольклорний колектив «Джерело», який вітав своїх односельців зі святом гарними піснями та гуморесками.
По закінченні концертної програми в теплій, щирій та відвертій атмосфері гості свята відпочивали спілкуючись, співали улюблені пісні та танцювали, не зважаючи на свій похилий вік.
Учасники заходу дуже вдячні організаторам свята, а саме: голові Водянської громади Сергію Вікторовичу Єрмакову, голові ветеранської організації Миколі Григоровичу Мендрику, всім працівникам культури за увагу до людей похилого віку, доброзичливу атмосферу і піднесений настрій, який було створено для душі, а також приватному підприємцю Артуру Хачатурову за смачний святковий стіл.
Такі хвилини відпочинку залишають в серцях сивих, щедрих та добрих людей  найкращі почуття, то ж давайте поважати й шанувати їх, адже це наш обов’язок.
Яна ІВАНСЬКА