Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Дари осені-2018

10.jpg

Осінь – це солодкий аромат стиглих яблук, смарагдові грона винограду… Осінь – це сонце, яке заплуталося в золотому мережеві листя, це кришталеві сльози дощу над містом… Осінь – це щедрий врожай і гостинці від природи… Осінь – це чарівна пора, багата на свята, які всі ми так любимо!
В один із таких днів, 28 вересня, у нашій школі проходила виставка власноруч виготовлених виробів «Дари осені-2018». Це насичене й веселе дійство відбулося в шкільному фойє, де свої роботи презентували учні 1-11 класів. Вражало різноманіття виробів,  фантазія та креативність, яку проявили малі умільці та їх батьки.
Всі, без винятку, композиції юних шанувальників природи вразили своєю красою та оригінальністю. Учні закладу ще раз довели своє вміння відчувати красу золотої осінньої пори. Цьогорічна виставка здивувала всіх багатством витворів. Нікого не залишили байдужим різнокольорові екібани, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції, овочеві композиції, прикрашені дарами осені, пожовклим листям. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, проте всі відзначаються національним колоритом, притаманним лише творчій душі. 
Дирекція школи дуже вдячна вчителям та батькам за творчий підхід та участь у виставці. 
Анастасія ВИШНЯКОВА, педагог-організатор НВК