Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День здоров’я та спорту

8.jpg

“Хто зі спортом дружить, буде завжди дужий, і не хворий, і не кволий, а завжди-завжди здоровий!”
Яке радісне свято було влаштовано 21 вересня для учнів початкової ланки КЗ «Великознам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» – День здоров’я та спорту! Всі, з 1 по 4 класи, обрали свої команди з 10 учасників і кожна з них мала свою назву та девіз. Тут тобі і «Веселка», і «Дружба», і «Живчик»! Дуже відповідально, особливо для першачків, здавати рапорт головному спортивному судді – директору школи Вадиму Михайловичу Баранову! Тому й хвилюються малі, але сяйнула стримана посмішка судді, і вже не викликає остраху і подальше змагання. На початку всі розігрілися на розминці, а потім за командою побігли на старт! Все непросто, потрібно перемогти і тому всі дуже стараються, але й вболівають за всіх своїх друзів, бо товаришують між собою! Поруч, як завжди, вчителі-наставники, що дуже підтримує малих, тому жоден з них не губиться, а все робить вправно!
Батьки учнів теж не залишились байдужими, всі запалились спортивними змаганнями. Деякі мами ледве стримуються, щоб не побігти разом зі своєю дитиною. Але школярики вже все вміють самі: стрибати на скакалці, бігати наввипередки, стрибати у довжину, перетягувати канат, бігти естафету.
І ось змагання закінчилися, всі чекають на оголошення результатів. Перемогла – дружба! Кожна команда була нагороджена грамотою за участь у змаганні та отримала в подарунки призи: футбольні м’ячі, ігри «Ерудит» та «Твістер», обручі, скакалки та ін. А вчителями фізичної культури І.В. Войтіхом та О.О. Кайдашевим було надано необхідні рекомендації батькам учнів щодо зміцнення та покращення здоров’я. Цей день став незабутнім для школяриків та їх родин! Адміністрація школи висловлює подяку батькам учнів за участь у придбанні призів для учасників змагань!
Олена Остапенко